PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Denis Urubko

Wybitny sportowiec, legenda himalaizmu. Zdobywca wielu międzynarodowych nagród. Filmowiec i autor.

Laureat „Oskara alpinizmu” «Piolet d’Or» 2009 za wejście na Cho Oyu nową drogą i nagrody „Eiger” za pierwsze na świecie zimowe wejście na Makalu w 2009 r. Od rządu Kazachstanu otrzymał wiele wyróżnień, nagród i medali za wybitne osiągnięcia w sporcie, w tym złoty medal Komitetu Olimpijskiego Kazachstanu. Był oficerem Centralnego Sportowego Klubu Armii Kazachstanu (CSKA), później również trenerem w sekcji tego Klubu i jednocześnie członkiem reprezentacji narodowej. W latach 2010-2011 był wice prezesem Federacji Alpinizmu Kazachstanu. Otrzymał główną nagrodę «Cardo d’Oro» na festiwalu literackim w Trento w 2012 roku.

Denis Urubko

Szczegóły

Denis Urubko urodził się w Rosji, ale z powodu jego choroby – astmy, rodzice przeprowadzili się na Sachalin. Swoją przygodę z górami rozpoczął właśnie tam. Podczas jednej z wypraw w wieku 19 lat spotkał w Kirgizji starszego trenera alpinizmu reprezentacji Kazachstanu i otrzymał propozycję członkowstwa i służby w wojsku w Centralnym Sportowym Klubie Armii Kazachstanu. Zmienił obywatelstwo i został oficerem Armii Kazachstanu. Będąc oficerem brał udział w licznych wyprawach w góry Tian Shania, Pamiru, Himalaje i Karakorum, a także w zawodach w których nie tylko zwyciężał, ale również ustanawiał rekordy, które do tej pory nie zostały pobite. Denis Urubko ukończył wydział dziennikarstwa na uniwersytecie im. Al Farbiego w Ałmaty. Jest autorem licznych artykułów i książek, w których opisuje nie tylko swoje wyprawy, ale również analizuje podejście do sportu, do wspinaczki w wysokich górach, przedstawia relacje między ludźmi w czasie tak ekstremalnych doświadczeń jak wejścia na 8 tysięczniki. Podczas swoich wypraw uratował wiele osób, między innymi polskich himalaistów Annę Czerwińską, sprowadzając ją z tzw. „strefy śmierci”.i Marcina Kaczkana, będąc członkiem polskiej zimowej wyprawy na K2 w 2003 roku.

Co oferuje?

Denis Urubko w swoich wystąpieniach porusza tematy motywacji w trudnych i stresujących warunkach, pracy w zespole, organizacji i dyscypliny podczas wykonania ekstremalnych wyzwań. Przedstawia również proces podejmowania decyzji w sytuacjach wysokiego ryzyka.

Styl prezentacji

Denis Urubko to energiczny i charyzmatyczny mówca. Jego prezentacja nastraja do refleksji i motywuje do podjęcia nowych działań. Jest niezwykłą lekcją o sile marzeń i samo motywacji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, włoskim i rosyjskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Sukces / porażka
  • Cena, którą trzeba zapłacić za sukces
  • Praca w zespole
  • Filozofia aktywności
  • Przywództwo

Publikacje

  • 2013 Absurdy Everestu
  • 2012 Reinkarnacja
  • 2009 Spacer Samuraja

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci