PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Chris McGale

Million Dollar Irishman, irlandzki makler giełdowy nazywany Wilkiem z John Street

Chris McGale jest autorem bestsellerowej książki autobiograficznej The Million Dollar Irishman, która pozwala czytelnikowi śledzić niezwykłą podróż życiową autora, rozpoczynając od zmagań osieroconego 12-latka w małym irlandzkim miasteczku, porzez poznawanie praktyk finansowych i zagłębianie się w tajny świat maklerów giełdowych oraz wspinanie się na szczyty usług finansowych w Dublinie i Londynie, aż do wydarzenia, które przewróciło świat autora do góry nogami. Chris McGale to jeden z najlepiej zarabiających maklerów giełdowych w historii londyńskiego City – został nazwany „Wilkiem z John Street”.

Świadectwo tego, co można osiągnąć dzięki wytrwałości i wierze we własne umiejętności

Chris McGale

Szczegóły

Million Dollar Irishman to pseudonim nadany Chrisowi w 1988 roku przez szefa zespołu chirurgów, którzy operowali Chrisa przez pięć godzin w szpitalu w Belfaście i przywrócili go do życia. W wieku dwudziestu pięciu lat zderzenie czołowe z ciężarówką zniszczyło Chrisa fizycznie i psychicznie. W zdarzeniu o szansie jednej na milion, Chris spotkał się ze śmiercią, ale jego życie zostało uratowane dwa razy tego dnia. Inna jedna na milion szansa - jego wynagrodzenie gońca bukmachera w małym irlandzkim pubie wzrosło z 1 funta tygodniowo do 1 miliona dolarów rocznie w amerykańskim banku inwestycyjnym Merrill Lynch & Co. Inc. W tym okresie, który później nazwał swoim najlepszym momentem w życiu, wziął wolne od giełdy, udał się na urlop w maju 2002 i nigdy nie wrócił….

Co oferuje?

Chris McGale opowiada fascynującą, słodko-gorzką historię chłopca, który szybko musiał dorosnąć w małym miasteczku w Irlandii Północnej, a z biegiem lat odniósł sukces pracując dla prominentnej firmy z Wall Street. Chris opowiada o lekcjach wyniesionych z momentu zetknięcia się w nowym światem, w którym miały miejsce bitwy z hazardem, zmieniający życie wypadek i najgorsze okrucieństwo w historii kłopotów z Narodowym Ubezpieczeniem Społecznym w wielkiej Brytanii.

Styl prezentacji

Chris jest urodzonym gawędziarzem, który w otwarty i fascynujący sposób dzieli się swoją historią życia i sukcesu. Snując swoją kolorową opowieść, umiejętnie wplata w nią wątki dotyczące ducha przedsiębiorczości, radzenia sobie z narastającymi trudnościami i konsekwencji wyborów.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Moja historia
  • Pokonywanie przeszkód
  • Duch przedsiębiorczości

Publikacje

  • 2021 The Million Dollar Irishman

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci