PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Brian McBride

Prezes ASOS.com, były dyrektor zarządzający AMAZON.co.uk

Brian McBride pełni rolę prezesa ASOS, wiodącego sklepu internetowego z modą, oraz e-sklepu sportowego Wiggle, gdzie prowadził ostatnią fuzję z Chain Reaction Cycles. Jest członkiem brytyjskiej rządowej Rady Doradczej, która kieruje cyfrową dostawą usług rządowych do obywateli.

Ekspert w zakresie handlu detalicznego i biznesu opartego na danych

Brian McBride

Szczegóły

Brian jest dyrektorem w AO.com, Starszym Doradcą w dziale Global Financial Advisory firmy Lazard oraz Senior Scottish Equity Partners. W latach 2006 – 2011 był dyrektorem generalnym Amazon.co.uk, prowadząc go przez okres wysokiego wzrostu. Karierę rozpoczął w firmie Xerox, a następnie pracował na stanowiskach kierowniczych w IBM, Dell Computers i jako dyrektor zarządzający T-Mobile (Wielka Brytania). Był dyrektorem w Celtic Football Club PLC, SThree PLC i Computacenter PLC oraz pełnił funkcję dyrektora w Zarządzie BBC i Komitecie Doradczym Huawei UK.

Co oferuje?

Brian to doświadczony mówca, wielokrotnie w ciągu roku występujący na międzynarodowych wydarzeniach. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie wykorzystywania danych i urządzeń mobilnych, wpływu mediów społecznościowych, a także podpowiada jak przekształcić tradycyjną kulturę biznesową w środowisko gotowe do inteligentnej rywalizacji w świecie e-commerce.

Styl prezentacji

Brian jest bardzo motywującym i elokwentnym mówcą. Jego prezentacje są zawsze wysoko oceniane przez słuchaczy. Nie tylko inspiruje, ale także przedstawia klientom rozwiązania, które można natychmiast wdrożyć.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • The European Online and Digital Space
  • The New Digital Context for Business
  • Social and Mobile
  • Leadership

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci