PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skontaktować się z CSA?

Jest kilka powodów, dla których warto rozpocząć współpracę z nami:

  • Byliśmy pionierami usług public speaking w Europie
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w działalności zarówno na rynku globalnym, jak i polskim
  • Reprezentujemy światowej klasy Prelegentów, niektórych na zasadach wyłączności
  • Z ponad 17 biurami na świecie jesteśmy w stanie zapewnić wystąpienie prawie każdego eksperta
  • Działamy zarówno globalnie, jak i lokalnie, znając realia funkcjonowania i potrzeby polskich klientów
  • Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów, którzy pomagają klientowi na każdym etapie organizacji wystąpienia

Jak wybrać Prelegenta?

Skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni konsultanci porozmawiają na temat wydarzenia i Twoich oczekiwań, przygotują propozycje Prelegentów i doradzą w wyborze właściwego eksperta.

Jak dokonać rezerwacji wystąpienia?

Jeśli dokonałeś wyboru Prelegenta, skontaktuj się z nami – sprawdzimy jego dostępność w wybranym przez Ciebie terminie, dokonamy rezerwacji oraz zajmiemy się organizacją wystąpienia. Możemy Ci również pomóc w podjęciu decyzji i wyborze Prelegenta najlepiej wpisującego się w konwencję wydarzenia.

Czy muszę organizować podróż Prelegenta?

Nasz dział logistyki pomoże w aranżacji podróży, zakwaterowania oraz doradzi we wszelkich kwestiach związanych z organizacją udziału Prelegenta w wydarzeniu. Warunki dotyczące logistyki różnią się w zależności od osoby Prelegenta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Czy Prelegent może spotkać się z uczestnikami po wystąpieniu?

W większości przypadków jest to możliwe, jednak leży to w gestii Prelegenta oraz zależy od wcześniej poczynionych ustaleń i długości wystąpienia. Jeżeli istotny jest udział Prelegenta w innych czynnościach po wystąpieniu, takich jak kolacja, spotkanie z uczestnikami, konferencja prasowa, to prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach abyśmy mogli potwierdzić je z Prelegentem.

Czy mogę porozmawiać z moim Prelegentem przed wystąpieniem?

Tak. To ważne aby przedyskutować kwestie dotyczące prelekcji i wystąpienia, dlatego w umówionym terminie organizujemy rozmowę telefoniczną z Prelegentem.

Co się stanie jeżeli Prelegent nie będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu?

Taka sytuacja ma miejsce bardzo rzadko. Jeżeli jednak Prelegent, z ważnych i wcześniej nieprzewidzianych przyczyn, nie będzie mógł wziąć udziału w wydarzeniu, nasi konsultanci zapewnią odpowiednią pomoc i udział innego Prelegenta.

Jaki jest koszt wystąpienia Prelegenta?

Honorarium prelegenta wynosi od € 4000 do € 100.000 EUR, w zależności od zakresu wystąpienia i wymagań klienta. Nasi konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego eksperta, uwzględniając potrzeby i budżet klienta.

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl