PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Susan Greenfield

Wybitna neurolog, profesor farmakologii, światowy autorytet w dziedzinie ludzkiego mózgu

Susan Greenfield jest profesorem farmakologii i fizyki na Uniwersytecie Oksfordzkim i członkiem Izby Lordów brytyjskiego parlamentu. Wybitny naukowiec, ceniona na całym świecie neurolog i autorka bestsellerów bada i odkrywa mechanizmy rządzące ludzkim mózgiem. Uhonorowana tytułem „jednej z najbardziej wpływowych kobiet na świecie”, profesor Greenfield jest wiodącą komentatorką zmian społecznych, analizującą wpływ postępu naukowego i technologicznego na ludzi, a także na styl zarządzania, prowadzenia działalności biznesowej i przywództwa.

“Jedna z najbardziej inspirujących kobiet na świecie” - Harpers & Queen

Susan Greenfield

Szczegóły

Susan Greenfield wykłada na Uniwersytecie Oksfordzkim, a także kieruje badaniami w paryskim College de France i nowojorskim NYU Medical Centre. Artukuły o niej i jej przełomowych badaniach pojawiły sie w największych magazynach naukowych, a Profesor Greenfield okrzyknięta została “jedną ze 100 najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii”. Przez 10 ostatnich lat była członkiem Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, występowała również w Parlamencie Europejskim przedstawiając analizę następstw gwałtownego rozwoju technologicznego. Jest członkiem królewskiej akademii nauk Royal Society of Edinburgh, ponadto od 2011 roku zasiada w radzie szkoły nauk biologicznych Kusuma w Indyjskim Instytucie Technologicznym w Delhi.

Co oferuje?

W swoich porywających prezentacjach Susan Greenfield ilustruje na jaką skalę i w jaki sposób gwałtowny rozwój mediów elektronicznych gruntownie zmienia ludzki mózg i system nerwowy, a uświadamiając że jest to zmiana nieunikniona zaznacza, że organizacje biznesowe muszą wybrać, w jaki sposób na tę zmianę odpowiedzieć. Dodatkowo Profesor Greenfield dostarcza cenne wskazówki dotyczące przywództwa i zarządzania, a także ujawnia mechanizmy rządzące procesami myślowymi.

Styl prezentacji

Susan Greenfield jest doskonałym prelegentem potrafiącym połączyć i w zrozumiały sposób przedstawić zagadnienia z zakresu nauki i technologii. Odważnie przełamując schematy i stereotypowe myślenie, profesor Greenfield przekazuje publiczności praktyczne rady i wyjątkowe informacje, inspirując tym samym do zmian.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

 • Business i ludzki umysł
 • Postęp naukowy i technologiczny
 • Zmiana, kreatywność i przywództwo
 • Ludzie w przyszłości
 • Naukowa teoria świadomości
 • Nauka – przedmiot i instytucja
 • Polityczny aspekt badań naukowych

Publikacje

 • 2011 You and Me: The Neuroscience of Identity
 • 2009 ID: The Quest for Identity in the 21st Century
 • 2004 Inside the Body : Fantastic Images from Beneath the Skin
 • 2003 Tomorrow’s people: How 21st Century Technology is changing the Way We Think and Feel
 • 2001 Brain Story: Unlocking your inner World of Emotions, Memories and Desires
 • 2000 The Private Life of the Brain

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci