PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Sławomir Lachowski

Twórca mBanku i MultiBanku, ekspert w dziedzinie finansów i bankowości.

Sławomir Lachowski to jeden z najbardziej doświadczonych polskich menedżerów, ekspert w dziedzinie zarządzania instytucjami finansowymi oraz strategii biznesowych. Jest twórcą MultiBanku oraz mBanku, pierwszego banku internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W latach 2004-2008 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Bre Banku, a wcześniej Wiceprezesa Zarządu tego banku odpowiedzialnego za rozwój bankowości detalicznej od podstaw.

Sławomir Lachowski

Szczegóły

Pracę w bankowości rozpoczął w 1993r. jako Członek Zarządu Powszechnego Banku Gospodarczego SA w Łodzi, odpowiedzialny za restrukturyzację portfela złych długów. W PBG Bank pełnił kolejno funkcje członka Zarządu ds. trudnych kredytów i restrukturyzacji, Wiceprezesa, a następnie Pierwszego Zastępcy Prezesa odpowiedzialnego za bankowość detaliczną, korporacyjną i strategię rozwoju. Był właścicielem i Prezesem firmy doradczej Centrum Analiz Ekonomicznych INTEXIM w okresie 1988 -1992 specjalizującej się w analizach projektów inwestycyjnych i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Pracował w Instytucie Rozwoju Gospodarczego SGPiS (SGH) jako asystent i starszy asystent w latach 1983-1990. Ukończył m.in. Advanced Management Programme w INSEAD oraz w 2002r. Stanford Executive Programme na Uniwersytecie Stanforda.

Co oferuje?

Sławomir Lachowski prezentuje w oparciu o szeroką wiedzę fachowa i wieloletnie doświadczenie w rozwoju strategii biznesowych i zarządzaniu największymi instytucjami finansowymi. Doradza i przekazuje cenne uwagi w zakresie wdrażania innowacyjnych modeli biznesowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw,a także przewodzenia zespołom oraz organizacjom.

Styl prezentacji

Sławomir Lachowski prezentuje w sposób dynamiczny i pełen pasji. Jego prelekcje zawierają wiele cennych uwag i trafnych spostrzeżeń. Bogate doświadczenie i doskonała znajomość polskiego rynku finansowego, jak również innych rynków Europy Środkowo-Wschodniej czyni go nieocenionym doradcą dużych, średnich i małych przedsiębiorstw.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Zarządzanie przez wartości jako odpowiedź na wyzwania przyszłości
  • Wyzwania Nowej Gospodarki
  • Innowacje w biznesie
  • Innowacyjne strategie
  • Zarządzanie zmianą
  • Przywództwo

Publikacje

  • 2010 Droga innowacji. Pracuj, ciężko, baw się, zmieniaj świat.
  • 2009 Ciągłość i zmiana. Trudny Paradoks rozwoju biznesu w Erze Informacji.
  • 2003 Firma w firmie - kiedy tradycyjna firma musi szybko działać by wygrać.

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci