PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Ruud Gullit

Holenderski trener piłkarski i jeden z najlepszych zawodników lat 80-tych

Ruud Gullit był piłkarzem najwyższej światowej klasy, a jego charakterystyczna sylwetka z bujną dredową fryzurą stała się rozpoznawalna na całym świecie. Wybrany został Europejskim Piłkarzem Roku 1987 i najlepszym zawodnikiem świata według FIFA w 1987 i 1989 r. Po pełnej sukcesów karierze piłkarskiej zajął się trenowaniem zawodników i zarządzaniem angielskim Chelsea, z którym zdobył Puchar Anglii.

„Gullit to doskonały piłkarz pod każdym względem, moim zdaniem czyni go to lepszym graczem od Maradony” George Best

Ruud Gullit

Szczegóły

Swoją piłkarską karierę rozpoczął w klubie HFC Haarlem. Mając 16 lat był najmłodszym piłkarzem który zadebiutował w 1 Lidze Holenderskiej. Za swoją znakomitą grę w kolejnym klubie, Feyenoord Rotterdam, wyróżniony został tytułem Holenderskiego Piłkarza Roku. W 1985 roku przeniósł się do PSV Eindhoven, z którym zdobył dwa Mistrzostwa Eredivisie, a 46 golami w 68 meczach zaskoczył techniką i skutecznością. Grał w AC Milan i angielskim Chelsea, którego został trenerem po zakończeniu kariery piłkarskiej. Był menedżerem Newcastle United i swojego byłego klubu Feyenoord Rotterdam, prowadził też Los Angeles Galaxy i zajmował się skautingiem w Milanie.

Co oferuje?

Dynamiczne prelekcje podczas których demonstruje jak ważna jest właściwa strategia, zaufanie i praca zespołowa, zarówno na boisku, jak i w biznesie. W wyjątkowy sposób wplata w wypowiedź metafory i anegdoty związane ze światem piłki nożnej, uatrakcyjniając tym wystąpienie.

Styl prezentacji

Ruud Gullit jest doświadczonym prelegentem, doskonale również sprawdza się w roli gospodarza wydarzenia. Potrafi zawładnąć sceną, skupić uwagę słuchaczy i wzbudzić podziw nietuzinkową osobowością.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim , włoskim, niemieckim i holenderskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Duch sportowej rywalizacji
  • Budowanie efektywnego zespołu
  • Przywództwo
  • Motywacja i osiąganie nadzwyczajnych wyników
  • Zarządzanie talentami

Wyróżnienia

  • Zdobywca Złotej Piłki 1987, 1988
  • Piłkarz roku według Soccer Magazine 1987, 1989
  • Holenderski Sportowiec Roku 1987
  • 3-krotny tytuł Najlepszego Piłkarza Holandii

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci