PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Rodney Brooks

Ekspert w dziedzinie robotyki, założyciel iRobot Corporation

Rodney Brooks konstruuje roboty w oparciu o biologiczne zasady ruchu i rozumowania. Jego celem jest stworzenie robota, który potrafi myśleć i znajdować rozwiązania. Rodney jest założycielem i dyrektorem technicznym firmy Rethink Robotics, której misją jest wykorzystywanie zaawansowanej inteligencji robotów w pracy przemysłowej i fizycznej.

"Jeden z wiodących pionierów robotyki "

Rodney Brooks

Szczegóły

Rodney otrzymał doktorat w dziedzinie informatyki na Uniwersytecie Stanford. Wykładał na wydziale robotyki Instytutu Technologii w Massachusetts. Był także dyrektorem Instytutu Informatyki i Laboratorium Sztucznej Inteligencji MIT. W 1990 r. wraz z dwoma absolwentami MIT stworzył iRobot Corporation i skupił się na konstruowaniu robotów domowych (m.in. Roomba). W 2008 roku odszedł z MIT aby zająć się nowym przedsięwzięciem – stworzył Rethink Robotics, firmę znaną m.in. z produkcji inteligentnych robotów współpracujących z ludźmi, Sawyer i Baxter. W swojej pracy często eksperymentował i sięgał po niecodzienne rozwiązania, dążąc do rozwoju umiejętności poznawczych robotów i ich efektywnego działania w środowisku ludzi. Jego roboty są wykorzystywane m.in. w przemyśle wydobywczym (podczas eksploracji szybów naftowych), w medycynie (podczas operacji), a także uczestniczyły w misji poszukiwawczej ocalałych w strefie zero w Nowym Jorku.

Co oferuje?

Prelekcje dr Rodneya Brooksa odzwierciedlają jego obszerną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie robotyki. Dzieli się on swoimi spostrzeżeniami na temat najbardziej innowacyjnych i obiecujących projektów robotyki na świecie. Jest znakomitym mówcą, regularnie przemawia w celu promowania wartości robotyki i sztucznej inteligencji na całym świecie.

Styl prezentacji

Wybitny ekspert, dr Rodney Brooks zapewnia doskonały wgląd w świat robotyki, a także przydatną wiedzę z zakresu zachowań adaptacyjnych, sztucznej inteligencji stosowanej i robotów autonomicznych.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci