PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Richard Reed

Współzałożyciel Innocent Drinks, przedsiębiorca

Richard Reed zaliczony jest do grona najbardziej utalentowanych brytyjskich przedsiębiorców. Jest współzałożycielem Innocent Drinks, jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży spożywczej i jednocześnie najpopularniejszej marki koktajli owocowych w Wielkiej Brytanii. Innocent Drinks to również marka cyklicznie nagradzana za prowadzoną przez siebie strategię zrównoważonego rozwoju, inicjatywy społeczne i kampanie marketingowe.

Richard Reed

Szczegóły

Innocent Drinks założona została przez Richarda i jego dwóch szkolnych przyjaciół w roku 1999. Obecnie przynosi obroty przekraczające 35 milionów funtów rocznie i sprzedaje ok. 800,000 soków w ciągu tygodnia na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. W 2007 roku znalazła się w rankingu stu najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Wielkiej Brytanii (Sunday Times Fast Track 100). Od roku 2004 Innocent Drinks finansuje własną fundację, której celem jest wsparcie zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich w krajach rozwijających się, z których pochodzą owoce i warzywa przetwarzane na produkty firmy. Richard jest absolwentem Uniwersytetu Cambridge. Po ukończeniu nauki przez cztery lata zdobywał doświadczenie pracując w dziale marketingu i reklamy.

Co oferuje?

Prezentacje Richarda demonstrują w jaki sposób dzięki szczeremu zaangażowaniu i twórczemu myśleniu możliwe jest stworzenie szybko rozwijającej się, rentownej firmy, która działa w oparciu o zasady odpowiedzialności biznesu.

Styl prezentacji

Wszechstronny i inspirujący mówca. Mając na uwadze kierunek zainteresowań słuchaczy, Richard dzieli się wiedzą praktyczną i przedstawia liczne pomysły dotyczące rozwijania biznesu. Bogate doświadczenie Richarda, ciekawy i energiczny sposób przekazu sprawiają, że prelekcja absorbuje i zachęca do przemyśleń.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Historia Innocent Drinks
  • Przedsiębiorczość
  • Kreatywne myślenie
  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Wyróżnienia

  • E&Y Young Entrepreneur of the Year
  • National Business Awards – Small/Medium Business of the Year
  • Growing Business Awards – Most Promising New Company
  • Orange Small Business of the Year
  • Orange Marketing Campaign of the Year
  • Orange Innovative Company of the Year

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci