PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Franz Beckenbauer

Utytułowany niemiecki piłkarz, trener i działacz sportowy

Franz Beckenbauer to mistrz świata w piłce nożnej, utytułowany zawodnik i trener. Przewodził zakończonej sukcesem kampanii o organizację Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech. Jako przewodniczący komitetu organizacyjnego wykazał się niezwykłym zaangażowaniem i umiejętnościami przywódczymi. Z 64 rozegranych meczów, obecny był na 48, przemieszczając się od stadionu do stadionu helikopterem.

Franz Beckenbauer

Szczegóły

Szczytem piłkarskich osiągnięć Franz’a Beckenbauer’a było poprowadzenie drużyny do zdobycia tytułu MŚ w Monachium w roku 1974. Ogłoszony został Europejskim Piłkarzem Roku. W reprezentacji Niemiec rozegrał 103 mecze. W roku 1977 rozpoczął współpracę z klubem New York Kosmos. Karierę piłkarza zakończył w roku 1984. Jako trener wywalczył wicemistrzostwo (1986) oraz mistrzostwo świata (1990).

Co oferuje?

Franz Beckenbauer w inspirujący sposób przedstawia swoją drogę do sukcesu, wskazując jednocześnie w jaki sposób z powodzeniem zarządzać przedsięwzięciem oraz zespołem ludzi.

Styl prezentacji

Stymulujący, komunikatywny i doświadczony prelegent. Prezentacje Franza Beckenbauera są wyjątkowym źródłem wiedzy i inspiracji, szczególnie dla osób pragnących skorzystać z niepowtarzalnych wskazówek mistrza, wdrożyć nowe strategie mające na celu zbudowanie odnoszącego sukcesy zespołu.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim oraz niemieckim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Praca zespołowa
  • Osiąganie celów
  • Przywództwo
  • Organizacja i zarządzanie dużym projektem

Wyróżnienia

  • 2004 członek FIFA 100
  • 1998 Drużyna Marzeń XX wieku
  • 1984 Order zasługi FIFA
  • 1966, 1968, 1974, 1976 Piłkarz Roku w Niemczech
  • 1972, 1976 Piłkarz roku plebiscytu World Soccer Magazine

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci