PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Rémi Krug

Były Prezes Domu Szampańskiego Krug. Ekspert w dziedzinie promocji towarów luksusowych.

Rémi Krug to niestrudzony ambasador Domu Szampańskiego Krug, wiodącej marki ekskluzywnych szampanów, którego pasja i oddanie pozostały niezmienne przez ponad czterdzieści lat pracy w branży. Obecnie prowadzi firmę doradczą, której celem jest udostępnienie informacji, dzielenie się doświadczeniami ze świata produktów luksusowych i asystowanie w zakresie tworzenia wartości firmy. Remi Krug jest również przewodniczącym francuskiej szkoły smaku i sztuki kulinarnej - l’Institut des Hautes Etudes du Goût, de La Gastronomie et des Arts de la Table.

Autor sukcesu marki Krug w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Rémi Krug

Szczegóły

Rémi Krug jest prawnukiem Jean – Joseph Krug’a, założyciela domu Krug. Do firmy dołączył w roku 1965, po ukończeniu studiów na wydziale administracji Uniwersytetu HEC w Paryżu. Wiedza przekazywana w rodzinie, ekstrawertyczna osobowość i umiejętność komunikacji zaprowadziły go do działu międzynarodowej sprzedaży i marketingu. Remi Krug podróżował po całym świecie promując wizerunek marki, nawiązując relacje i podtrzymując zainteresowanie miłośników szampana Krug. W latach 2002 – 2007 pełnił rolę Prezesa Domu Krug. Uhonorowany został orderem National du Merite, a także pełnił funkcję prezesa prestiżowego Comité Colbert, stowarzyszenie francuskich producentów dóbr luksusowych.

Co oferuje?

Rémi Krug propaguje kulturę doskonałości i zaangażowania w podnoszenie jakości. Stosując liczne przykłady demonstruje w praktyczny sposób jak z produktu dobrego uczynić produkt wybitny i wyprzedzający konkurencję. Wyjaśnia w jaki sposób i dlaczego należy za sprawę priorytetową potraktować jakość produktu, ale również jego projekt i kierunek promocji. Wskazówki i rozwiązania podsuwane przez niego są wyjątkowo cenne dla firm pragnących zwiększyć zainteresowanie klientów nowym produktem.

Styl prezentacji

Remi Krug to elokwentny, utalentowany mówca, który w doskonały sposób nawiązuje kontakt z publicznością. Jego prelekcje zawierają cenne informacje, a absorbujący sposób przekazu w połączeniu z bogatym doświadczeniem i wiedzą inspiruje do zmian.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku włoskim, angielskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Produkty Luksusowe
  • Strategia
  • Kultura
  • Marketing
  • Szampan nad szampanami - historia Domu Krug

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl

Inni Prelegenci