PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Peter Schmeichel MBE

Wieloletni bramkarz Manchester United, kapitan reprezentacji Danii w piłce nożnej

Peter Schmeichel najbardziej znany jest z wieloletniej gry i licznych sukcesów w angielskim klubie Manchester United. Był też kluczowym zawodnikiem reprezentacji Danii, z którą zdobył mistrzostwo Europy w 1992 roku. Wystąpił łącznie w 129 meczach reprezentacji, a na swoim koncie ma 11 bramek. Wymieniany jest w gronie najlepszych na świecie bramkarzy i niedoścignionych mistrzów samodzielnej obrony bramki przed napastnikami.

Jeden z najlepszych bramkarzy na świecie i najlepszy bramkarz w historii klubu Manchester United

Peter Schmeichel MBE

Szczegóły

Zaczynał grę jako napastnik, ale jego prawdziwy talent został odkryty, gdy zaczął występować jako bramkarz. Do Manchester United trafił w 1991 roku. Razem z zespołem pięciokrotnie świętował mistrzostwo Anglii, Puchar Ligi w 1992 roku, trzy Puchary Anglii, oraz największy sukces - zwycięstwo w Lidze Mistrzów, które dało klubowi Potrójną Koronę w 1999 roku. Peter zdecydował się opuścić Anglię po sezonie 1998/99. W kwietniu 2011 roku rozegrał ostatni mecz w barwach Danii przeciwko Słowenii, ustanawiając rekord 129 spotkań w narodowej reprezentacji. Gdy spodziewano się, że zakończy już profesjonalną karierę, Peter zdecydował się dołaczyć do drużyny Aston Villi, a następnie Manchester City. Karierę piłkarską oficjalnie zakończył w maju 2003 roku. Obecnie jest właścicielem duńskiego klubu Hvidovre IF, w którym rozpoczynał zawodową karierę. Na kanale Discovery Channel prowadzi program „Brudna robota” oraz komentuje mecze Ligi Mistrzów dla duńskiej telewizji TV3+.

Co oferuje?

Peter w fascynujący, dynamiczny sposób opowiada o swoich największych osiągnięciach i wnioskach, które wyciągnął na przestrzeni wielu lat kariery. Rozpoczynając historię od wczesnych lat fascynacji footballem i dostania się do kopenhaskiego Brondby, Peter w urzekający sposób relacjonuje jak udało mu się urzeczywistnić swoje największe dziecięce marzenie i grać w zespole Manchester United

Styl prezentacji

Prelekcje Petera Schmeichela cechuje doskonałe poczucie humoru, lekkość i swoboda przemawiania.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i duńskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Siła, motywacja i wytrwałość
  • Praca w zespole
  • Sukces i funkcjonowanie na szcycie

Wyróżnienia

  • Piłkarz Roku 1990, 1993, 1999
  • Najlepszy Bramkarz 1992
  • Nagroda UEFA Club Football Award 1998
  • Członek Angielskiej Galerii Sław Footballu 2003

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci