PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Perry McCarthy

Kierowca rajdowy, “STIG” z programu Top Gear

Perry McCarthy to jeden z popularnych brytyjskich kierowców wyścigowych. Był pierwszym zamaskowanym kierowcą testującym samochody w brytyjskim programie motoryzacyjnym Top Gear. Stig przeszedł do folkloru motoryzacyjnego, stał się postacią kultową i ugruntował sukces Top Gear, który jest obecnie jednym z najbardziej popularnych programów motoryzacyjnych na świecie.

Perry McCarthy

Szczegóły

W roku 1992 Perry został wybrany kierowcą Formuły 1 w zespole Andrea Moda. Po nieudanym występie zrezygnował ze startu w Grand Prix Formuły 1 i swoje zainteresowanie skierował na wyścig Le Mans. W kolejnych latach był kierowcą testowym drużyny Williams i Benetton (Renault F1), a także komentatorem wyścigów F1 dla kanału BBC. Jego nazwisko do dzisiaj kojarzone jest z postacią Czarnego Stiga z programu Top Gear. Perry przez dwa pierwsze sezony programu był tajemniczym kierowcą i instruktorem gwiazd pojawiających się gościnnie w programie.

Co oferuje?

Czerpiąc z bogatego doświadczenia sportowego oraz medialnego Perry w intrygujący sposób przedstawia mechanizmy motywacji i zasady pracy w zespole. Perry jest także doświadczonym moderatorem wydarzeń sportowych, a jego poczucie humoru i wyjątkowa osobowość sprawiają, że występ stanowi doskonałą rozrywkę dla słuchaczy i wprowadza pozytywną energię do spotkania.

Styl prezentacji

Perry McCarthy umiejętnie absorbuje uwagę słuchaczy, a jego energiczna osobowość i pozytywny przekaz udzielają się publiczności. Atutem prelekcji są też liczne anegdoty i ciekawostki z planu Top Gear.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Motywacja
  • Praca zespołowa
  • Sporty motorowe
  • Współzawodnictwo
  • Moderator/ gość specjalny

Publikacje

  • 2002 Flat Out, Flat Broke (autobiografia)

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci