PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Dr. Gregory Stock

Naukowiec, wiodący autorytet w dziedzinie biotechnologii i genomiki

Dr Gregory Stock uznawany jest obecnie za wiodącego eksperta w dziedzinie biotechnologii, analizującego wpływ genomiki i zaawansowanych technologii na osiągnięcia dzisiejszej medycyny. Przedsiębiorca w sektorze biotechnologii, autor bestsellerów, bioetyk podejmujący dyskusje na najbardziej palące tematy – Gregory Stock jest jednym z głównych popularyzatorów nauki. Jest założycielem i wieloletnim dyrektorem programu badań Medicine, Technology and Society w UCLA’s School of Medicine.

Gregory Stock

Szczegóły

Dr Stock jest jednym z najbardziej aktywnych naukowców postulujących konieczność prowadzenia dokładniejszych i bardziej dynamicznych badań z dziedziny biomedycyny. Przez 6 lat był dyrektorem centrum naukowego Signum Biosciences, w którym m.in. kierował badaniami nad chorobą Alzheimera. Jako założyciel i dyrektor Ecoes prowadził pionierskie badania nad testami mierzącymi bezpośredni wpływ toksyn ze środowiska na zdrowie człowieka. Obecnie dr Stock jest członkiem Kalifornijskiego Doradczego Komitetu ds. Komórek Macierzystych i Reproduktywnego Klonowania, a także dyrektorem think tanku Center for Life Science Policy Studies przy Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkley.

Co oferuje?

Gregory Stock inspiruje publiczność i nakłania do dyskusji ukazując niezwykłe wizje przyszłości, będącej następstwem biotechnologicznej rewolucji. Oferuje słuchaczom jasny przekaz i zrozumiałą perspektywę ekonomiczną, polityczną i społeczną. Wskazuje jednocześnie wyzwania, które wyłonią się z chwilą wprowadzenia zaawansowanych technologii, a także transformacje jakim ulegnie medycyna, system ochrony zdrowia i sam człowiek. Dr Stock pozostawia publiczność z optymistycznym przekazem, niosącym nadzieję w obecnym czasie ciągłych, rewolucyjnych zmian.

Styl prezentacji

Prezentacje Gregory Stock’a są prowokacyjne i zajmujące, zawierają analizę obecnych osiągnięć technologicznych, wraz z fascynującą wizją tego, w jaki sposób zmienią one nasze życie i na nowo zdefiniują pojęcie istoty ludzkiej.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

 • Rewolucja biotechnologiczna – w jaki sposób przeobrazi dotychczasowy system ochrony zdrowia?
 • Od Darwina do Przeznaczenia – spoglądanie w czekającą na nas przyszłość
 • Big Data w ochronie zdrowia – nadzieja czy najgorszy koszmar?
 • Konfrontacja trudnych wyborów i pytań w życiu i biznesie
 • Nowa ekonomia ochrony zdrowia
 • Protezy, zaprojektowane dzieci, przedłużanie życia – gdzie są granice?
 • Gdzie są super-leki?

Publikacje

 • 2013 The Book of Questions
 • 2004 Redesigning Humans: Our Inevitable Genetic Future
 • 2000 Engineering the Human Germline
 • 1994 Metaman: The Merging of Humans and Machines into a Global Superorganism
 • 1990-1992 Business, Politics and Ethics: The Book of Questions; The Kids’ Book of Questions; Love and Sex: The Book of Questions; The Book of Questions.

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci