PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Pau Garcia-Mila

Twórca aplikacji internetowej eyeOS, kreatywny przedsiębiorca, profesor ESADE.

Pau García-Milà jest jednym z najbardziej kreatywnych obecnie młodych przedsiębiorców i twórców start-upów. W wieku 17 lat, odczytując trendy i wpisując się w nurt nadchodzącej ery mediów społecznościowych i rozwiązań Cloud, stworzył aplikację eyeOS. Jest także twórcą serwisu społecznościowego Bananity oraz serwisu biznesowego wspierającego nowe projekty i start-upy. Odnoszący sukcesy przedsiębiorca i doradca w zakresie nowych technologii - Pau został uhonorowany licznymi prestiżowymi nagrodami, m.in. tytułem Innowatora Roku 2011 uczelni MIT. Pau jest najmłodszym profesorem ESADE Business & Law School; wykłada w ramach programu Digital Business Master.

“Sukces to kwestia statystyki. Jeżeli jeden pomysł z dwudziestu odniósł sukces, zrealizuj dwudziesty pierwszy”

Pau Garcia-Mila

Szczegóły

Pau jest częstym gościem konferencji naukowych oraz wydarzeń związanych z branżą IT. Często pełni również rolę komentatora, analizując nowe rozwiązania technologiczne i trendy. Występuje w radio, komentując m.in. na antenie Catalunya Radio, a także prowadzi program Empenta, poświęcony biznesowi. W telewizji pojawia się co tydzień, uczestnicząc w programie skierowanym do przedsiębiorców, Catalunya Divendres.

Co oferuje?

Pau jest bardzo dynamicznym i kreatywnym przedsiębiorcą, zaznaczającym wyraźnie swoją obecność w dzisiejszym świecie biznesu i nowych technologii. Pau oferuje wgląd w nowoczesne rozwiązania oraz innowacje, które zmieniają sposób funkcjonowania firm na całym świecie. Uczy i demonstruje również jak tworzyć i utrzymać wartość organizacji, dzieląc się przy tym sprawdzonymi strategiami wykorzystywanymi w biznesie cyfrowym.

Styl prezentacji

Prelekcje Pau są przemyślane, zawierają cenne informacje i wskazówki. Pau prezentuje w sposób swobodny, angażując publiczność i inspirując do sięgania po nowe rozwiązania.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i hiszpańskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Innowacje
  • Przedsiębiorczość
  • Marketing cyfrowy
  • Cloud computing
  • Nowe technologie
  • Biznes cyfrowy
  • Big Data

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci