PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Dr. Kirsty Duncan

Wiodąca epidemiolożka, ekspertka ds. geografii medycznej

Dr Kirsty Duncan jest uznaną międzynarodową ekspertką ds. grypy pandemicznej, zmian środowiskowych i ich wpływu na zdrowie ludzkie. W roku 2008 wraz z Międzyrządowym Zespołem ds. Zmian Klimatu została uhonorowana Nagrodą Nobla. Obecnie wykłada na Uniwersytecie w Toronto oraz zasiada w Parlamencie Kanady.

Wiodący autorytet w dziedzinie zdrowia i zagrożeń epidemiologicznych

Kirsty Duncan

Szczegóły

Kirsty Duncan posiada tytuł doktora Geografii Medycznej. Międzynarodowe uznanie zdobyła jako główna inicjatorka i kierowniczka przełomowej międzynarodowej ekspedycji naukowej zmierzającej do odkrycia przyczyn pandemii grypy hiszpańskiej z 1918 roku, jednej z największych epidemii w historii ludzkości. Dr Kirsty Duncan uhonorowana została licznymi nagrodami i tytułami, wśród nich m.in. nominacją ‘Canada’s Top 40 Under 40’ w 1997, 1998, 1999 i 2001 roku. Kirsty Duncan nominowana została również do prestiżowej kanadyjskiej nagrody Order of Ontario w 2000 i 2001 roku, ponadto umieszczona została w milenijnym wydaniu rankingu Canada’s Who’s Who, prezentującym sylwetki najwybitniejszych Kanadyjczyków.

Co oferuje?

W swoich prezentacjach Dr Duncan porusza kwestię społecznej odpowiedzialności biznesu, opisuje obecne globalne problemy związane ze środowiskiem oraz zdrowiem. Tłumaczy w jaki sposób biznes może zainicjować pozytywne zmiany w społeczeństwie. Kirsty Duncan przedstawia wyłaniające się na świecie zagrożenia, takie jak Świńska Grypa, wirus Ebola, choroba Creutzfeldt-Jacoba oraz wirus Zachodniego Nilu, a także wyjaśnia co można zrobić aby zwalczyć te choroby.

Styl prezentacji

Kirsty Duncan prezentuje w sposób bardzo emocjonalny, z pasją przedstawia kluczowe zagadnienia. Jej wykłady są inspirujące i stanowią bogate źródło wiedzy o dzisiejszym świecie.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Rozwój i kontrola grypy pandemicznej
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu
  • Zagrożenia epidemiologiczne na świecie
  • Polowanie na grypę hiszpańską z 1918 roku
  • Zmiany klimatyczne i ich efekt na naszą niedaleką przyszłość

Publikacje

  • 2008 Environment and Health: Protecting our Common Future
  • 2003 Hunting the 1918 Flu

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci