PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Kevin Spacey

Aktor filmowy i teatralny, dwukrotny zdobywca Oscara

Nagradzany aktor i reżyser. Od ponad 11 lat pełni rolę dyrektora artystycznego londyńskiego teatru Old Vic i jednocześnie jego managera. Jest także producentem filmowym, właścicielem firmy Trigger Street Productions, która zrealizowała m.in. nagrodzony Złotym Globem film „Social Network” i „Kapitan Philips”. Obecnie Kevin Spacey pełni rolę producenta wykonawczego czwartego sezonu „House of Cards” i jednocześnie wciela się w główną postać serialu.

Kevin Spacey

Szczegóły

Debiutem filmowym Kevina była rola złodzieja w filmie z 1986 roku, „Heartburn”. Przełomowym okresem w jego karierze okazały się lata dziewięćdziesiąte. Sukces przyniosły mu wówczas role w filmach „Siedem” i „Epidemia”. W 1995 roku dostał Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Podejrzani". Drugą statuetkę otrzymał za główną rolę w „American Beauty". Przez trzy lata z rzędu nominowany był do nagrody Emmy za rolę Franka Underwooda w serialu House of Cards. Ostatecznie za tę rolę uhonorowany został w 2015 roku nagrodą Złotego Globa. W 2014 roku Forbes umieścił Kevina na liście najbardziej wpływowych celebrytów (Celebrities 100).

Co oferuje?

Podczas swoich prelekcji Kevin opowiada m.in. o tym, jak ważną rolę pełni sztuka i kultura, a także skąd czerpać inspirację i w jaki sposób inspirować innych. Nawiązując do swojej wieloletniej pracy w filmie i teatrze Kevin porusza także zagadnienie, które w zaskakująco bezpośredni sposób odnoszą się do działalności biznesowej i marketingu, m.in. storytelling, kreowania przekazu i zainteresowania odbiorcy, rozwoju talentów.

Styl prezentacji

Kevin Spacey jest mistrzem opowiadania historii i wzbudzania emocji w słuchaczach. Umiejętnie wplata osobiste anegdoty w swoje prelekcje, zaskakując słuchaczy puentą i wyjątkowym poczuciem humoru.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Rola teatru, kultury i sztuki na świecie
  • Rozwój młodych talentów
  • Inspiracja
  • Storytelling

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci