PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jurek Owsiak

Założyciel i prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Najbardziej znany działacz charytatywny w Polsce od lat swoją osobowością i niewyczerpaną energią promuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i Przystanek Woodstock. W młodości jak sam przyznaje należał do grupy mazowieckich hippisów, zapatrzonych w swoich "amerykańskich braci" i właśnie z tamtych fascynacji i legendy festiwalu Woodstock 1969 wyrósł jego Przystanek Woodstock – jeden z największych letnich festiwali na świecie.

Jurek Owsiak

Szczegóły

Od 1988 roku prowadził w Rozgłośni Harcerskiej swoją pierwszą autorską audycję. Po zakończeniu współpracy z Rozgłośnią Harcerską następnym jego przedsięwzięciem była audycja "Brum" prowadzona na falach Programu 3. Od grudnia 1991 zaczął przygotowywać dla Dwójki program "Róbta, co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki", który od lata 1994 zmienił nazwę na "Dziura w koszu", a od 1996 - na "Kręcioła". Od lutego 2007 na antenie radia WAWA prowadził Dźwiękoszczelny Magazyn Jurka Owsiaka, w sierpniu 2008 audycja została przeniesiona do radia Eska Rock. W 2007 roku podjął się stworzenia młodzieżowego kanału O.TV (Owsiak.TV), który był dostępny na platformie cyfrowej n. Dwa lata później stworzył pasmo młodzieżowe dla kanału ZIG ZAP emitowanego w ramach platformy Cyfra+. Obecnie prowadzi portal młodzieżowo-muzyczny owsiaknet.pl. Jest bohaterem i autorem książek ‘Orkiestra Klubu Pomocnych Serc, czyli monolog - wodospad Jurka Owsiaka’, w której zawarty jest wywiad-rzeka prowadzony przez Bartłomieja Dobroczyńskiego, „Listy do Owsiaka” „Przystanek Woodstock” i „Z sercem jak na dłoni, czyli 20 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.

Co oferuje?

Jurek Owsiak to wieloletni praktyk w dziedzinie budowania zespołu, zarządzania zespołem oraz motywowania w drodze do osiągnięcia sukcesu. Zagłębiając się w dwie dekady niezwykle barwnych, poważnych, a momentami niewiarygodnych sytuacji, które stworzyły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ukazuje jak ważna jest pasja, wiara w powodzenie prowadzonych działań i kreatywność. Jurek Owsiak dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie budowania oraz zarządzania organizacją, planowania i prowadzenia działań marketingowych.

Styl prezentacji

Jurek Owsiak to niezwykle charyzmatyczny, otwarty mówca, który swoją pasją zaraża słuchaczy i zachęca do działania. Jego prezentacje są nie tylko źródłem praktycznej wiedzy i cennych wskazówek, ale przede wszystkim inspiracji i motywacji do podjęcia działań i wytrwania pomimo niepowodzeń.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Motywacja do działania
  • Budowanie i zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie organizacją
  • Działania marketingowe

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci