PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Gordon Ramsay OBE

Restaurator, jeden z najlepszych szefów kuchni, autor książek i współtwórca programów telewizyjnych.

Znany z ponadprzeciętnej charyzmy, wybuchowego i ekscentrycznego charakteru oraz perfekcjonizmu – Gordon Ramsay jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i docenianych szefów kuchni. Właściciel kilkunastu restauracji na świecie, należący do wąskiego grona kucharzy wyróżnionych gwiazdkami Michelin. Współtwórca i prowadzący program Kuchenne Koszmary, który uhonorowany został nagrodą BAFTA i Emmy, a także doczekał się m.in. amerykańskiej i polskiej adaptacji (Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler).

Gordon Ramsay OBE

Szczegóły

Pierwszy duży sukces na początku kariery przyniosła mu restauracja prowadzona wspólnie z innym legendarnym szefem kuchni, Marco Pierre White. W 1993 roku Gordon został szefem kuchni Aubergine, która zdobyła szereg prestiżowych nagród, w tym dwie gwiazdki Michelin. Swoją pierwszą restaurację otworzył w roku 1998. Dwa lata później uhonorowany został tytułem Kucharza Roku, a restauracja wyróżniona została trzema gwiazdkami Michelin. Dzisiaj Gordon Ramsay jest właścicielem kilkunastu restauracji na świecie i jednym z czterech najbardziej utytułowanych szefów kuchni (zdobył łącznie 15 gwiazdek Michelin). Jego popularność wzrasta dzięki bestsellerowym książkom kucharskim oraz programom telewizyjnym – Gordon prowadzi m.in. amerykańską i brytyjską edycję Hell’s Kitchen i Kuchenne Koszmary.

Co oferuje?

Doświadczony restaurator, utalentowany szef kuchni, nauczyciel i doradca stojący za sukcesem wielu restauracji – Gordon Ramsay na swoim przykładzie demonstruje w jaki sposób prowadzić działalność biznesową i odnieść sukces. Jego wskazówki, praktyczne porady i techniki rozwoju stanowią inspirującą lekcję dla firm z różnych sektorów biznesu.

Styl prezentacji

Energiczny, pełen charyzmy i pasji. Prelekcje Gordona są wzbogacone licznymi anegdotami, a nietuzinkowe poczucie humoru wprowadza wyjątkową atmosferę.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Restauracja – sekrety udanego biznesu
  • Obsługa klienta
  • Kreatywność
  • Nowoczesna kuchnia
  • Sztuka kulinarna

Publikacje

  • 2013 Gordon Ramsay’s Home Cooking : Everything You Need to Know to Make Fabulous Food
  • 2012 Gordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course
  • 2010 Ramsay’s Best Menus
  • 2007 Playing with Fire (uzupełnienie autobiografii)
  • 2006 Humble Pie (autobiografia)

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci