PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Gerard Houllier OBE

Trener piłkarski, były selekcjoner reprezentacji Francji i menedżer angielskiego Liverpool FC

Gérard Houllier jest jedną z najbardziej szanowanych postaci świata footballu, ciągle obecnym i wpływowym działaczem sportowym. W latach 1992 – 93 był selekcjonerem reprezentacji Francji. W 1998 roku objął funkcję menagera klubu Liverpool FC, z którym wywalczył trzy trofea (Puchar Anglii, Puchar Ligi i Puchar UEFA). Jako trener Olympique Lyon doprowadził zespół do zwycięstwa we francuskich rozgrywkach ligowych.

Gerard Houllier OBE

Szczegóły

Jeden z największych sukcesów Gerard Houllier świętował w 2001 roku, gdy prowadzony przez niego Liverpool FC stał się pierwszym klubem, który wywalczył trzy zwycięstwa w jednym sezonie. Z angielskim Liverpoolem rozstał się po sześciu latach. W 2005 r. objął funkcję trenera francuskiego Olympique Lyon, którego doprowadził do zwycięstwa we francuskich rozgrywkach ligowych. Po odejściu z Lyonu był dyrektorem technicznym francuskiej federacji. Do zawodu trenera powrócił w 2010 roku, obejmując na rok angielską Aston Villę.

Co oferuje?

Gérard Houllier demonstruje jak praca zespołowa, umiejętność funkcjonowania w warunkach dużej presji, oraz sprawne kierowanie talentami owocuje sukcesami całej organizacji. Wiedzę tę czerpie z bogatego doświadczenia zdobytego podczas lat zarządzania i rozległej przebudowy drużyny Liverpool FC, która doprowadziła Redsów do fali zwycięstw po latach stagnacji. Spotkania z Gerardem Houllier to niezapomniane wrażenia dla fanów piłki nożnej, lekcja motywacji i optymizmu dla każdego menedżera i członka „drużyny”.

Styl prezentacji

Światowej klasy selekcjoner piłkarski i doskonały prelegent jakim jest Gerard Houllier inspiruje publiczność i pozostawia po sobie niezapomniane wrażenie. Historie odnoszonych triumfów i nauki płynące z każdej porażki pozwalają słuchaczom przeanalizować własną ścieżkę dochodzenia do sukcesu.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku francuskim i angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Praca zespołowa
  • Przywództwo
  • Osiąganie sukcesu
  • Przebudowa zespołu
  • Podejmowanie kluczowych decyzji pod presją czasu

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci