PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Dhiraj Mukherjee

Doświadczony przedsiębiorca, współtwórca aplikacji Shazam

Dhiraj Mukherjee to doświadczony i utalentowany przedsiębiorca, który przyczynił się do sukcesu zarówno istniejących już na rynku firm, jak i rozpoczynających swoją działalność start-upów. Współtwórca odnoszącej miliardowe zyski brytyjskiej firmy i aplikacji Shazam zajmuje obecnie stanowisko Entrepreneur in Residence w PWC, spełnia się w roli anioła biznesu i mentora start-upów z sektora nowych technologii, a także doradza firmom venture capital.

„Jeden z 50 najlepszych europejskich przedsiębiorców z sektora technologii w 2015 roku” Financial Times

Dhiraj Mukherjee

Szczegóły

W roku 2000, Dhiraj stworzył Shazam, pierwszą na świecie aplikację oferującą usługę rozpoznawania utworów muzycznych za pomocą telefonu komórkowego. Dhiraj zebrał 600 000 funtów w ramach funduszu zalążkowego i ponad 10 milionów funtów w inwestycjach typu venture capital. Od 2004 roku zasiada w zarządzie Shazam i jest aktywnie zaangażowany w kształtowanie i ukierunkowywanie ogólnej strategii produktu i strategii korporacyjnej. Przed stworzeniem Shazam, Dhiraj kierował działem Banking Innovation w Virgin Money, gdzie odpowiedzialny był za rozwój i implementację nowych cyfrowych produktów bankowych. Pracował również w działach strategii i innowacji takich firm jak Bauer Media, Infosys Limited, Reuters oraz Save the Children. Dhiraj ma dyplom z Ekonomii Matematycznej i MBA.

Co oferuje?

Dhiraj opowiada słuchaczom niezwykłą i fascynującą historię Shazam, jak sam zdradza, aplikacji powstałej dzięki niekonwencjonalnemu innowacyjnemu sposobowi myślenia, umiejętności przewidywania i przyjaźni. Prelekcja stanowi doskonałe źródło informacji i inspiracji, szczególnie dla liderów biznesu chcących skorzystać z jego spostrzeżeń dotyczących najnowszych rozwiązań technologicznych. Dhiraj opowiada również o wyzwaniach przywództwa i kierowania organizacją w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie, jednocześnie doradzając w jaki sposób utrzymać kontakt i zainteresowanie młodszego pokolenia odbiorców.

Styl prezentacji

Czarujący, błyskotliwy, dociekliwy i wyjątkowo przystępny – Dhiraj doskonale potrafi skupić i utrzymać zainteresowanie słuchaczy. Jego prelekcje są inspirujące, motywują do zmiany myślenia o biznesie i zachęcają do wnikliwych obserwacji sektora nowych techologii.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, francuskim i bengalskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Cyfrowe DNA:Jak zbudować cyfrowy Biznes
  • Blockchain i Kryptowaluta
  • Pokolenie Z i przyszłość zatrudnienia
  • AI, VR i Rozszerzona Rzeczywistość
  • Etyczne Przywództwo
  • EdTech – przyszłość edukacji
  • Historia Shazam

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl

Inni Prelegenci