PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Prof. Danny Quah

Profesor wydziału ekonomii London School of Economics, konsultant Banku Światowego.

Profesor Danny T. Quah to jedna z najbardziej respektowanych postaci świata ekonomii, wybitny znawca zagadnień dotyczących dzisiejszej sytuacji gospodarczej. Był konsultantem Banku Światowego, obecnie jest profesorem wydziału ekonomii prestiżowej uczelni London School of Economics & Political Science (LSE). Pełni również funkcję dyrektora programu Technology and Growth w LSE Centre for Economic Performance, a także zarządza Narodowym Instytutem Badań Ekonomicznych i Społecznych. Ponadto jest zastępcą redaktora naczelnego dziennika Journal of Economic Growth.

Uznany ekspert, wymieniany w gronie nominowanych do Nagrody Nobla 2010.

Danny Quah

Szczegóły

Danny Quah cieszy się dużym uznaniem w środowisku akademickim. Jest autorem licznych prac naukowych oraz artykułów w wiodących czasopismach o tematyce ekonomicznej, m.in: American Economic Review, European Economic Review, Journal of Economic Growth, Journal of Monetary Economics, Journal of Political Economy W roku 1997 jego nazwisko umieszczone zostało w przewodniku przedstawiającym sylwetki najbardziej uznanych osób na świecie - „Who’s who in the World” oraz „Who’s who in Economics”. Profesor Danny Quah wymieniany był również w gronie naukowców, którzy mieli być nominowani do Nobla 2010 w dziedzinie ekonomii.

Co oferuje?

Danny Quah jest ekspertem w zakresie ekonometrii, cykli koniunkturalnych, inflacji, międzynarodowych nierówności dochodowych, także technologicznego i gospodarczego rozwoju. Regularnie bierze udział w wydarzeniach na całym świecie.

Styl prezentacji

Pełen pasji, zaangażowania i energii - Danny Quah jest doświadczonym Prelegentem, który regularnie występuje dla międzynarodowej publiczności. Swoje prezentacje oraz sposób przekazu dostosowuje do słuchaczy, dbając o pełne zrozumienie poruszanych kwestii.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Gospodarka globalna
  • Rozwój ekonomiczny i tworzenie dobrobytu
  • Polityka rządowa w zakresie technologii i nauki
  • Rozwój technologiczny i gospodarczy
  • Corporate Responsibility – odpowiedzialność biznesu
  • Gospodarki rozwijające się
  • Międzynarodowe prawo własności
  • Corporate Governance – ład korporacyjny

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci