PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Suzie Imber

Naukowiec, specjalistka w dziedzinie planetologii, zwyciężczyni konkursu telewizyjnego BBC 2 Austronauts: Do you have what it takes?

Suzie Imber jest profesorem nadzwyczajnym wydziału nauk planetarnych na Uniwersytecie w Leicester. Specjalizuje się w badaniu pogody kosmicznej i warunków atmosferycznych, zrozumieniu wpływu wiatru słonecznego na namagnesowane planety, w szczególności Ziemię i Merkurego. Suzie prowadzi badania na spektrometrze rentgenowskim na pokładzie połączonego statku kosmicznego ESA/JAXA BepiColombo.

„Bardzo doświadczona i utalentowana prelegentka”

Suzie Imber

Szczegóły

Suzie wygrała telewizyjny konkurs naukowy zatytułowany Astronauts: Do You Have What itTakes?, podczas którego dwunastu kandydatów przeszło szkolenie pod okiem austronauty NASA Chrisa Hadfielda. Suzie mistrzowsko przechodziła przez kolejne wyzwania, takie jak pobieranie własnej krwi, mówienie po rosyjsku w wirówce treningowej przy przeciążeniu 5 g i przeprowadzanie wszystkich procedur akcji ratunkowej w podmorskim ośrodku szkolenia astronautów NASA, Aquarius. Po zwycięstwie w programie Suzie przeszła szkolenie austronautów Qinetiq, a teraz współpracuje z Brytyjską Agencją Kosmiczną, NASA, Qinetiq i Virgin Galactic.

Co oferuje?

Od satelitów, po sposoby radzenia sobie z ryzykiem, od przyszłości nauki i badań, po znaczenie dobrego planowania i organizacji, Suzie z ogromną energią, wnikliwością i niespotykanym humorem omawia szeroki zakres tematów. Odkrywa też, co przyrządy użyte w kosmosie mówią o Ziemi – od monitoringu zagrożeń naturalnych i zmian lodowcowych, po identyfikację miejsc współczesnego niewolnictwa. Suzie demonstruje w jaki sposób wiedza i badania kosmiczne mogą wpłynąć na globalny rozwój i zastanawia się, w jaki sposób innowacje mogą być zarówno zrównoważone, jak i bezpieczne, korzystne dla naszej planety.

Styl prezentacji

Suzie oferuje inspirujące, niezwykle pouczające, ale jednocześnie rozrywkowe prelekcje podczas różnego typu wydarzeń. Łatwy kontakt z publicznością, poczucie humoru i odczuwalna przez wszystkich chęć dzielenia się wiedzą sprawiają, że Suzie wzbudza wszechobecną sympatię i jest wysoko cenionym gościem wydarzeń.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • NASA & kosmiczna pogoda
  • Nauka o kosmosie
  • Pokonywanie przeciwności losu
  • Mentalna i fizyczna odporność
  • Przyszłość przemysłu kosmicznego
  • Ograniczanie ryzyka
  • Zmiany klimatyczne i środowisko

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci