PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Stephane Antiga

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce siatkowej w latach 2014 - 2016

Wybitny zawodnik, w latach 1998 – 2010 reprezentant Francji. Brązowy medalista mistrzostw świata z 2002 roku i dwukrotny wicemistrz Europy w 2003 i 2009 roku. Od 2007 roku do końca kariery w 2014 roku występował w lidze polskiej. Był pierwszym wielkim siatkarzem z zagranicy, który trafił do polskiej ligi. W 2014 roku objął funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Od 2017 roku trener reprezentacji Kanady.

Stephane Antiga

Szczegóły

Karierę siatkarską rozpoczął w 1994 roku w barwach francuskiego akademickiego klubu sportowego Paris UC, a następnie Paris Volley. W barwach tych zespołów zdobył m.in. 7 tytułów mistrza Francji, Superpuchar Europy i Puchar Zdobywców Pucharów. W 2003 roku wyjechał do Włoch reprezentując Bre Banca Lannutti Cuneo. Następnie przeniósł się do Hiszpanii, gdzie w latach 2004–2007 występował w zespole Portol Palma de Mallorca. Od 2007 roku do końca kariery w 2014 roku występował w lidze polskiej. Występy w lidze zaczynał w Skrze Bełchatów, gdzie cztery razy z rzędu zdobywał mistrzostwo Polski, dwa Puchary Polski, dwukrotnie został klubowym wicemistrzem świata i dwukrotnie zdobył trzecie miejsce w Lidze Mistrzów siatkarzy. W maju 2014 roku, po zakończeniu kariery zawodniczej, objął funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. 21 września 2014 w meczu finałowym po zwycięstwie nad reprezentacją Brazylii (3-1), odniósł swój pierwszy trenerski sukces i zdobył wraz z reprezentacją Polski mistrzostwo świata.

Co oferuje?

Stephane Antiga jest doskonałym motywatorem,umiejętnie inspiruje słuchaczy. Z wyjątkowym poczuciem humoru i otwartością opowiada o tym, w jaki sposób scalić i poprowadzić zespół do celu, a także jak skutecznie rozwiązywać konflikty i rozwijać skuteczną komunikację

Styl prezentacji

Stephane prezentuje w sposób swobodny, humorystycznie obrazując poszczególne zagadnienia. Otwartość, ujmujący sposób bycia i ciekawa forma przekazu sprawiają, że wystąpienia Stephane na długo zapadają w pamięć.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Motywacja
  • Praca zespołowa
  • Komunikacja
  • Zarządzanie zespołem
  • Działanie w sytuacjach stresowych

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci