PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Sir Richard Branson

Jeden z najbardziej wpływowych przedsiębiorców, twórca Virgin Group

Richard Branson to jedno z najbardziej znanych i barwnych nazwisk światowego biznesu, ekscentryczny prezes Virgin Group. Poszukiwacz przygód, który chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze wyzwania - Branson ustanowił rekord w pokonywaniu Oceanu Atlantyckiego w powietrzu i na wodzie. Jego niekonwencjonalny styl życia tylko w małej części pokazuje jak wielki i niezaprzeczalny jest jego talent do pokonywania nieprawdopodobnych przeszkód i wykorzystywania szans w biznesie.

„Richard Branson ma dotyk Midasa”

Richard Branson

Szczegóły

Branson od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie prowadzeniem biznesu. W wieku 16 lat stworzył magazyn Student, który w krótkim czasie odniósł duży sukces. Kolejną trafną decyzją młodego przedsiębiorcy był sklep muzyczny Virgin, a następnie wytwórnia płytowa Virgin Records, w której swój debiutancki album nagrał Mike Oldfield, przynosząc wytwórni zysk ponad miliona funtów. Swój sukces przypieczętował kontraktem z Sex Pistols, a w kolejnych latach nawiązał współpracę m.in. z The Rolling Stones, Peterem Gabrielem, Philem Coillinsem, Genesis. W 1984 roku powstały linie lotnicze Virgin Atlantic Airways, a w niespełna rok później biuro podróży Virgin Holidays, które w 2011 roku zaliczone zostało do jednych z najsilniejszych marek w Wielkiej Brytanii. Najnowszym przedsięwzięciem Richarda Bransona są suborbitalne loty kosmiczne, misje naukowe, a w niedalekiej przyszłości turystyczne loty kosmiczne oferowane przez Virgin Galactic. W lipcu 2021 roku Branson odbył pierwszy pasażerski lot suborbitalny, stając się pierwszym kosmicznym turystą Virgin Galactic.

Co oferuje?

Richard Branson opowiada o swojej filozofii biznesowej, określając siebie mianem „lidera transformacyjnego”. Omawiając swoje oryginalne strategie biznesowe podkreśla, że Grupa Virgin to organizacja oparta na swobodnym, półoficjalnym sposobie zarządzania ludźmi, zaangażowaniu w pracę i wymianie pomysłów i informacji.

Styl prezentacji

Richard Branson to charyzmatyczny i czarujący indywidualista. Z nieukrywaną otwartością i sentymentem opowiada o swoich przedsięwzięciach, wspominając zarówno sukcesy, jak i porażki. Skupia się na najważniejszym według niego zagadnieniu – umiejętnościach zarządzania i przewodzeniu ludźmi, zdradzając jednocześnie co tak naprawdę wpłynęło na jego sukces jako przedsiębiorcy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Strategie przywódcy
  • Przedsiębiorczość
  • Moja historia
  • Sposób na sukces według Virgin Group

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci