PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Rachel Lomax

Była wicegubernator Banku Anglii

Rachel Lomax jest brytyjskim ekonomistą i urzędnikiem rządowym. W latach 2003 – 2008 sprawowała funkcję wicegubernatora Banku Anglii. Wcześniej zajmowała stanowisko Stałego Sekretarza w Departamencie Transportu. Była również wiceprezesem Banku Światowego, szefową Sekretariatu ds. Gospodarki i Spraw Wewnętrznych przy urzędzie rady ministrów. W 2008 roku wybrana została na stanowisko dyrektora HSBC.

Rachel Lomax

Szczegóły

Rachel Lomax jest absolwentką Cheltenham Ladies’ College, Girton College oraz Cambridge i London School of Economics, gdzie zdobyła tytuły magistra. Wczesne lata kariery spędziła w Ministerstwie Skarbu, gdzie zajmowała się sprawami makroekonomicznymi, monetarnymi oraz finansowymi. Pełniła funkcję prywatnego sekretarza ministra finansów, a następnie objęła stanowisko zastępcy doradcy ekonomicznego. Rachel Lomax jest dyrektorem Scottish American Investment Company, członkiem zarządu Królewskiego Teatru Narodowego oraz Uniwersytetu De Montfort.

Co oferuje?

Rachel Lomax ma ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów, które zdobyła u źródła brytyjskiej ekonomii. Oferowany przez Rachel Lomax wgląd w politykę monetarną zapewnia nie tylko wyjaśnienie licznych kwestii finansowych, ale również niezwykłe spojrzenie na świat, w którym dzisiaj żyjemy. Dzięki wiedzy praktycznej Rachel Lomax ofiarowuje słuchaczom unikatową analizę i ocenę zmian związanych z dzisiejszą gospodarką.

Styl prezentacji

Prezentacje Rachel Lomax odzwierciedlają jej inspirującą podróż po świecie biznesu i finansów. Rachel Lomax chętnie dzieli się wiedzą i z otwartością odpowiada na pytania słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Polityka Monetarna
  • Stan Gospodarki Światowej
  • Operacje Na Rynkach Finansowych
  • Ryzyko I Płynność Na Rynkach Finansowych
  • Ocena Polityki Pieniężnej

Wyróżnienia

  • W roku 2007 Rachel Lomax otrzymała tytuł Doktora Honoris Causa Uniwersytetu w Glasgow

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci