PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Paolo Scaroni

Były dyrektor zarządzający Eni S.p.A.

Paolo Scaroni w latach 2005 – 2014 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego jednego z wiodących koncernów gazowych. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora Assicurazioni Generali. Jest także wiceprzewodniczącym grupy giełdowej London Stock Exchange Group oraz dyrektorem Veolia Environment. Zasiada w radzie nadzorczej Columbia Business School i w zarządzie fundacji Teatro alla Scala.

Paolo Scaroni

Szczegóły

Z wykształcenia ekonomista i menedżer. Na początku kariery pracował m.in. w amerykańskiej korporacji energetycznej Chevron oraz firmie konsultingowej McKinsey. W roku 1973 dołączył do Saint Gobain i w kolejnych latach zajmował kierownicze stanowiska w kilku oddziałach europejskich. Przez 11 lat był dyrektorem zarządzającym firmy Techint. W roku 1996 przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i objął stanowisko dyrektora koncernu Pilkington. Był także dyrektorem operacyjnym jednej z największych włoskich firm energetycznych, Enel.

Co oferuje?

Nieporównywalne doświadczenie i duża wiedza, zarówno o sektorze energetycznym, jak i działalności biznesowej na świecie sprawiają, że Paolo Scaroni jest doskonałym doradcą dla wyższej kadry zarządzającej. Podczas prelekcji dzieli się innowacyjnymi strategiami, które odniosły sukces, a także demonstruje jak zarządzać międzynarodową organizacją aby systematycznie zwiększała swój udział w rynku globalnym.

Styl prezentacji

Paolo Scaroni jest doskonałym prelegentem, który w łatwy i przystępny sposób potrafi przekazać słuchaczom liczne informacje i praktyczne wskazówki.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim, włoskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Rynek energetyczny
  • Geopolityka
  • Zarządzanie wielokulturowymi organizacjami
  • Międzynarodowe inwestycje
  • Przyszłość Europy

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci