PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Marco Montemagno

Twórca i CEO serwisów internetowych Blogosfere oraz SuperSummit.

Marco Montemagno jest twórcą włoskiego najpopularniejszego serwisu blogowego – Blogosfere. We wrześniu 2013r. uruchomił nowy projekt – SuperSummit, platformę konferencji online. Obecnie jest adiunktem w Cattolica University w Mediolanie, gdzie wykłada teorie oraz techniki komunikacji online. Marco jest również gospodarzem własnego programu telewizyjnego Reporter Diffuso, nadawanego przez telewizję Sky, w którym przedstawia nowości związane z internetem oraz komunikacją online.

Marco Montemagno

Szczegóły

Marco jest wiodącym ekspertem w dziedzinie prawa internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem praw autorskich oraz zasad udostępniania plików. Z jego konsultacji skorzystały już największe prywatne organizacje, jak również rząd włoski. Poza prowadzeniem swojego własnego programu telewizyjnego, Marco jest częstym gościem w mediach, gdzie komentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii. Jest wiodącym ekspertem we włoskim świecie IT. W ciągu ostatnich 10 lat stworzył jedne z najbardziej popularnych i odnoszących sukces serwisów i stron internetowych.

Co oferuje?

Posiadając wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu stron internetowych, Marco jest idealnym doradcą dla organizacji planujących bardziej aktywną działalność w świecie cyfrowym oraz poszerzenie grona odbiorców online. Marco instruuje w jaki sposób wykorzystać potęgę internetu w działalności firmy. Dostarcza nieocenione informacje i wskazówki, dzięki którym organizacja rozwinie swój profil i promocję marki online, dotrze do szerszego grona klientów i zwiększy zyski.

Styl prezentacji

Prezentacje Marco Montemagno przygotowywane są z myślą o konkretnych potrzebach klienta oraz charakterze wydarzenia. Marco przekazuje wiedzę w sposób żywiołowy, angażując często słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i włoskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Web 2.0
  • Online Marketing
  • Tworzenie oraz rozwój stron internetowych
  • Europejskie spojrzenie na nowe technologie oraz Social Media
  • Nowe Technologie
  • Przyszłość internetu – marketing / branding/pozycjonowanie

Publikacje

  • 2006 Internet and Political Online Campaigns
  • 2005 Web Elections
  • 2005 P2P Manifesto

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci