PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Magnus Lindkvist

Futurolog biznesu, specjalista w dziedzinie nowych trendów

Magnus Lindkvist to futurolog zajmujący się analizą najważniejszych trendów w dzisiejszym świecie oraz tworzący niezwykle wnikliwe i przemyślane prognozy dotyczące życia, społeczeństwa i biznesu przyszłości. Członek prestiżowego grona ekspertów konferencji TED, którego wykłady inspirują i zachęcają do nowego spojrzenia na zagadnienia takie jak innowacja, nowe trendy, życie w nowej rzeczywistości, świat biznesu w przyszłości.

Magnus Lindkvist

Szczegóły

Magnus ukończył Wyższą Szkołę Handlową w Sztokholmie. Jest również absolwentem szkoły filmowej UCLA School of Film, Television and Theatre. W roku 2005 założył firmę Pattern Recognition, która doradza firmom oraz instytucjom w tworzeniu planów nowych usług i produktów, dostarcza inspirację oraz nowoczesne rozwiązania. Magnus jest twórcą pierwszego na świecie kierunku studiów kształtującego wiedzę w zakresie nowych trendów oraz przyszłości – kierunek Trandspotting and Future Thinking został otwarty na uczelni Stockholm School of Entrepreneurship. Magnus Lindkvist to od kilku lat jeden z najchętniej zapraszanych ekspertów w dziedzinie nowych trendów. W roku 2009 zdobył nagrodę oraz tytuł Mówcy Roku w Szwecji.

Co oferuje?

Magnus Lindkvist posiada ponadprzeciętną umiejętność rozpoznawania kierunków oraz trendów, które w znaczący sposób kształtować będą przyszłość. Z inteligencją i skrupulatnością naukowca oraz poczuciem humoru i charyzmą showmana, zabiera słuchaczy w niezwykle barwną podróż. Łącząc najnowsze dane dotyczące makrotrendów z nowoczesnymi pomysłami ich zastosowania oraz doświadczeniem konsumenta, Magnus ukazuje obraz przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem wybranych przez klienta obszarów biznesu.

Styl prezentacji

Wykłady Magnusa to wyjątkowe spotkania, określane przez słuchaczy jako pobudzające wyobraźnię i otwierające nowe horyzonty. Prelekcje są źródłem innowacyjnych pomysłów oraz inspiracji. Magnus przekazuje wiedzę w sposób niezwykle czytelny i klarowny, ponadto stymuluje słuchaczy poprzez zestawienie różnych obrazów, krótkich prezentacji video oraz audio.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim i szwedzkim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Świat i Twój Biznes: wizja jasnej przyszłości
  • Trendspotting i Futurologia – jak przewidywać i w jaki sposób zrozumieć chaotyczny, niepewny świat jutra
  • Future Possibilities and Possible Futures – nowe możliwości i różne wizje przyszłości
  • "Darwinnovation" – jak być innowacyjnym w globalnym, niepewnym świecie
  • "The Attack of The Unexpected" – w jaki sposób poradzić sobie z nieoczekiwanymi zmianami i jak nauczyć się umiejętności przewidywania w trudnych czasach

Publikacje

  • 2013 When The Future Begins: A guide to long-term thinking
  • 2010 The Attack of the Unexpected
  • 2009 Everything We Know Is Wrong: The Invisible Trends That Shape Business, Society and Life

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci