PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Don Strickland

Były Dyrektor Zarządzający Apple i Kodak. Pionier technologii Web 2.0.

Don Strickland jest autorem sukcesu wielu międzynarodowych firm, zarówno prywatnych jak i państwowych. Jako CEO konsekwentnie łączył nowe technologie z modelami biznesowymi, co zaowocowało nowoczesnym przeobrażeniem się firm oraz podwyższeniem ich wartości na rynku.

Don Strickland

Szczegóły

Don Strickland zarządzał globalnie działem cyfrowego obrazu w Kodaku, a także zajmował stanowisko wiceprezesa Apple Computer, gdzie odpowiedzialny był za dział obrazu i publikacji. Pełniąc rolę CEO PictureWorks Technology stał się pionierem technologii Web 2.0, którą następnie sprzedał za 200 milionów dolarów korporacji IPIX. Przez 5 lat zajmował stanowisko CEO w IPIX. Pod jego przywództwem firma ta ustanowiła standard dla interaktywnego obrazu w Internecie. Don Strickland jest założycielem i CEO międzynarodowej firmy inwestycyjno-doradczej Investment Advisory Network „Strickland&Associates”. W ciągu całej swojej kariery Don zgromadził dla firm dochód w postaci ponad 300 milionów dolarów w inwestycjach bezpośrednich. Don jest absolwentem wydziału inżynierii amerykańskiej Politechniki w Wirginii, magistrem fizyki Uniwersytetu Notre – Dame oraz magistrem optyki Uniwersytetu w Rochester. Jest również absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Georga Washingtona.

Co oferuje?

Czerpiąc ze swoich doświadczeń, a także doświadczeń innych CEO, Don Strickland przedstawia kluczowe w biznesie międzynarodowym zagadnienia, doradza i oferuje wskazówki, z których chętnie korzysta m.in. wyższa kadra zarządzająca. Don bardzo często współpracuje z klientem jeszcze przed wydarzeniem, aby poznać wyzwania biznesowe firmy, cele oraz specyfikę samego miejsca konferencji. Swoje prezentacje dostraja odpowiednio do gości spotkania, pozostawia czas nie tylko na sesję Q&A, ale także na dyskusję.

Styl prezentacji

Don Strickland posiada umiejętność dostosowywania się do formuły wydarzenia i utrzymywania kontaktu z publicznością. Jest doskonałym prelegentem, doświadczonym doradcą, a także ujmującym moderatorem. Jego unikatowe spojrzenie na to, jak biznes działa „od wewnątrz” pozostaje na długo w pamięci.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Dlaczego Kodak zbankrutował, a Apple stał się najbardziej wartościową firmą na świecie
  • Innowacyjny model biznesowy: zacznij tutaj!
  • Innowacje kadry zarządzającej średniego szczebla: ukryta wartość
  • Wyzwania organizacyjne – elastyczność a efektywność z punktu widzenia CEO
  • Korzystanie z wiedzy zewnętrznej - 90 % tego co potrzebujesz jest poza Twoją organizacją!
  • Styl przywództwa w czasach ciągłych zmian
  • BIG DATA - nowy świat danych
  • Rewolucja mediów społecznościowych i urządzeń mobilnych; ciągły dostęp (Chmura!)

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci