PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Daniel Sieberg

Dyrektor działu mediów i rzecznik prasowy Google, dziennikarz nominowany do nagrody Emmy.

Daniel Sieberg jest szefem działu mediów oraz rzecznikiem prasowym Google. Z biura w Nowym Jorku Daniel koordynuje pracę licznych oddziałów Google w różnych częściach świata. Zarządza m.in. projektami dotyczącymi strategii marketingowej firmy, współpracą i patronatem, rozpowszechnianiem i dostępnością usług związanych z narzędziami geo-lokalizacji, wyszukiwania informacji, rozpoznawania trendów, a także wizualizacji danych Google +/ YouTube. Ponadto szkoli dziennikarzy w zakresie wykorzystania narzędzi Google do gromadzenia informacji, analizy i budowania marki.

Nominowany do nagrody Emmy dziennikarz, autor bestselleru ‘The Digital Diet’

Daniel Sieberg

Szczegóły

Zanim związał się z Google, Daniel miał na swoim koncie nominację do nagrody Emmy i pełną sukcesów karierę dziennikarską. Jego reportaże z zakresu nauki i technologii pojawiały się na antenie m.in. CBS News, CNN, ABC News, BBC, Al Jazeera, Discovery Channel, a artykuły publikowały m.in. The Washington Post i Times. W swoich programach gościł takich ekspertów jak Bill Gates, Kevin Mitnick, Steve Wozniak. Daniel Sieberg nominowany był cztery razy do nagrody Emmy. Szczególne uznanie zdobył dzięki reportażom w terenie, m.in. z Nowego Orleanu dotkniętego Huraganem Katrina, jak i specjalnym wydaniom poświęconym najnowszym trendom w technologii. Obecnie prowadzi program Tech This Out!, który w kwietniu 2011 roku zdobył wyróżnienie Webby. Jest również stałym korespondentem BBC World News America, w którym przedstawia innowacje w świecie technologii.

Co oferuje?

Daniel Sieberg udziela dokładnych wskazówek dotyczących efektywniejszego zarządzania technologią, demonstruje sposoby wykorzystania urządzeń codziennego użytku takich jak smartfony, a także wzmacnia świadomość tego, jaki wpływ ma na nas technologia. Prelekcje Daniela poparte są badaniami, które pomagają zrozumieć omawiane zagadnienia z dziedziny technologii, biznesu i nauki. Będąc w centrum tętniącego świata technologii, Daniel wykorzystuje informacje oraz swoje wieloletnie doświadczenie aby przedstawić publiczności gotowe efektywne strategie z dziedziny marketingu, mediów społecznościowych, nowych technologii i nauki.

Styl prezentacji

Daniel jest doświadczonym prelegentem, chętnie zapraszanym do udziału w wydarzeniach na całym świecie. Przystępny i urzekający sposób dialogu z publicznością, ponadprzeciętne poczucie humoru oraz błyskotliwość sprawiają, że Daniel Sieberg w wyjątkowy sposób dostarcza wiedzy merytorycznej i motywuje słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Czy nastał czas na cyfrową dietę?
  • Moderowanie i zarządzanie technologią w połączonym sieciowo społeczeństwie
  • Bezpieczeństwo w erze cyfrowej
  • Marketing ery cyfrowej
  • Media społecznościowe
  • Co jest teraz na fali: trendy, nowoczesne gadżety i spoglądanie w przyszłość

Publikacje

  • 2011 The Digital Diet: the four-step plan to break your tech addiction and regain balance in your life

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci