PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Charles Armstrong

Twórca i CEO Trampoline Systems, jeden z najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w sektorze IT.

Charles Armstrong to uznany specjalista z zakresu nowych rozwiązań w biznesie, zmieniającej się roli jaką pełni technologia w organizacjach biznesowych oraz nieformalnych sieci społecznościowych i innowacji. Prezes Trampoline Systems Ltd, wiodącej firmy w dziedzinie firmowych oprogramowań analizy sieci. Trampoline Systems Ltd. została wyróżniona w rankingu 10 najlepszych firm zajmujących się innowacyjnymi biznesowymi aplikacjami. Charles jest także dyrektorem organizacji non-profit One Click Orgs, która zajmuje się rozwijaniem platform komunikacji dla organizacji wirtualnych.

Charles Armstrong

Szczegóły

Charles ukończył studia na wydziale nauk społecznych i politycznych St. John's College, Cambridge. Jest członkiem UK School for Social Entrepreneurs, a także zasiada w radzie Fundacji Techsoup. W roku 1997 uruchomił Fundacje Circus, będącą niezależnym think tankiem i prowadzącą szereg projektów badających i wspierających technologiczną transformację społeczności, organizacji i społeczeństwa. Trampoline Systems, którą kieruje, jest pionierem w dziedzinie społecznościowej analityki. Firma rozwija oprogramowanie, które analizuje sposób komunikowania się społeczności. Rozwiązania proponowane przez Charlesa cieszą się dzisiaj wyjątkowym zainteresowaniem, szczególnie przez firmy pragnące usprawnić oraz zwiększyć efektywność procesów sprzedażowych i komunikacji z klientem.

Co oferuje?

Prezentacje Charlesa Armstronga poruszają kluczowe zagadnienia związane z innowacją, relacji z klientem i jakości komunikacji. Charles przybliża również technologię nowej generacji i rozwiązania z zakresu analizy społecznościowej, które zapewniają wgląd w proces budowania relacji z klientem, rozwijania współpracy i zwiększania efektywności. Prelekcje Charlesa są źródłem wiedzy i innowacyjnych pomysłów dla organizacji z różnych sektorów biznesu.

Styl prezentacji

Charles Armstrong oferuje publiczności nowe spojrzenie i innowacyjne podejście do roli technologii w biznesie. Jego niekonwencjonalne prezentacje oraz bezpośredni styl sprawiają, że Charles jest obecnie częstym gościem konferencji międzynarodowych, a także doradcą szeregu przedsięwzięć biznesowych.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • W jaki sposób rozwój sieci społecznościowych zmienia przedsiębiorstwa
  • Budowanie mostu miedzy technologią a zarządzaniem
  • Korporacje wirtualne
  • Miejsce pracy w przyszłości
  • Innowacja i relacje z klientem jako czynnik rozwoju
  • Związek między demokracją a technologią i jej rola w wydarzeniach Wiosny Arabskiej

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci