PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Cathy ODowd

Pierwsza kobieta, która zdobyła Everest od północnej i południowej strony

Cathie O’Dowd to pierwsza kobieta na świecie, która wspięła się na Mount Everest, najwyższą górę świata, zarówno od strony północnej, jak i południowej. Jej pierwsze wejście na Everest miało miejsce w samym środku chaosu wydarzeń, które stanowią podstawę prawdziwej historii kryjącej się za hollywoodzkim filmem Everest.

Cytat

Cathy ODowd

Szczegóły

Cathy dorastała w RPA. Kończyła właśnie studia magisterskie z dziennikarstwa, pracując jako wykładowca uniwersytecki, kiedy zobaczyła w gazecie ogłoszenie o wolnym miejscu na pierwszej południowoafrykańskiej wyprawie na Everest. Sześć miesięcy później była pierwszym wspinaczem z RPA, który zdobył Everest, a trzy lata później została pierwszą kobietą na świecie, która wspięła się na górę z obu stron. Jej ostatnia wyprawa na Everest miała na celu wytyczenie nowej trasy, od wschodniej strony, Kangshung. Cathy była również częścią zespołu, który dokonał pierwszego wejścia na Nanga Parbat przez grań Mazeno. Cathy jest członkiem stowarzyszenia profesjonalnych prelegentów Professional Speaking Assoc. które przyznało jej najwyższą nagrodę, Professional Speaking Award of Excellence.

Co oferuje?

Cathy dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat zachowania zespołu oraz pojedynczych osób znajdujących się w intensywnym stresie w obliczu przytłaczającego wyzwania. Jej historie poruszają tematy ważne dla każdego, kto próbuje prowadzić udane projekty i wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Cathy pomaga także firmom stawić czoła niepewnej sytuacji, ucząc myśleć jak odkrywca. Wykorzystując najnowszą technologię, Cathy umożliwia słuchaczom wzięcie udziału w symulowanej ekspedycji i uczestniczenie w procesie podejmowania decyzji.

Styl prezentacji

Cathy to profesjonalna prelegentka, która łącząc pasję humor i dramat, czaruje słuchaczy historią, subtelnie kreśląc metafory osiągnięć. Jej inspirujące prezentacje bawią i poruszają, jednocześnie utrwalając kluczowe zasady najlepszych praktyk biznesowych.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Osiąganie Nowych Szczytów:lekcje o pracy zespołowej i przywództwie ze zboczy Mount Everest
  • Myśl jak Odkrywca: robienie tego, czego jeszcze nigdy wcześniej nie próbowano
  • Wytyczanie Celów
  • Motywacja i Inspiracja
  • Pokonywanie Trudności
  • Przywództwo w Niepewnych Czasach
  • Zarządzanie Zmianą

Publikacje

  • 1999 Just for the Love of It
  • 1997 Everest : Free to Decide

Video

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci