PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Caprice Bourret

Założycielka marki By Caprice, była supermodelka i osobowość telewizyjna

Caprice jest obecnie jedną z najczęściej zapraszanych kobiet biznesu i doradców ds. rozwoju marki. Na swoim koncie ma dwa duże sukcesy – jej imię stało się znaną marką za sprawą błyskotliwej kariery w modelingu i telewizji, a sławę ugruntował sukces stworzonej przez nią w 2006 roku firmy odzieżowej. Dzisiaj Caprice samodzielnie prowadzi i finansuje linię produktów By Caprice, dbając o globalny rozwój i wizerunek marki.

“Na dzisiejszym silnie konkurującym rynku umiejętność dostosowania się do szybko zmieniających się sił rynkowych staje się kwestią być lub nie być”

Caprice Bourret

Szczegóły

Jedna z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie, pojawiła się na okładkach ponad 300 magazynów o modzie. Kontynuując sukces osiągnięty w modelingu, Caprice rozpoczęła współpracę z telewizją i teatrem. Występowała m.in. na deskach Arts Theatre na West Endzie, była producentką musicalu i jurorką brytyjskiej edycji programu Project Catwalk i Top Model. W roku 2006 odniosła ogromny sukces wprowadzając na rynek odzieżowy bieliznę i kostiumy kąpielowe By Caprice. Będąc nowicjuszem biznesowym zdołała samodzielnie przeprowadzić firmę przez różne etapy działalności, od stworzenia pierwszego produktu, aż po jego międzynarodową dystrybucję. Do dzisiaj zajmuje się projektowaniem linii produktów, ich globalną promocją i rozwojem marki.

Co oferuje?

Caprice chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu biznesu od podstaw. Jej prelekcje zawierają cenne rady i wskazówki dotyczące pokonywania trudności w rozwijaniu nowej działalności i zastosowania właściwych strategii marketingowych. Szczerze opowiada o własnych wzlotach i upadkach, radzi jak rozwiązywać problemy i podpowiada które obecnie narzędzia biznesowe mogą przynieść największą korzyść.

Styl prezentacji

Ekstrawertyczna, bystra, zabawna – Caprice prezentuje z pasją, a jej styl narracji jest osobisty i swobodny. Otwarcie opowiada historię swojej firmy, demonstrując kluczowe kwestie za pomocą materiałów wizualnych ściśle dopasowanych do konwencji wydarzenia. Caprice reprezentuje nowoczesny styl zarządzania i budowania biznesu. Jest praktykiem chętnie dzielącym się wiedzą, doskonałym nauczycielem oraz niezwykle komunikatywnym prelegentem.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przedsiębiorczość
  • E-commerce
  • Integralność marki
  • Media społecznościowe w biznesie
  • Znajomość rynku i dostosowywanie się do zmian
  • Nowy konsument
  • Równowaga między pracą, a życiem prywatnym
  • Kobiety w biznesie

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci