PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Bear Grylls

Ekstremalny podróżnik, specjalista sztuki przetrwania

Bear Grylls jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie podróżników, specjalistów sztuki przetrwania i przygody w ekstremalnie trudnych warunkach. W 2008 roku osiągnął rekord Guinnessa w najdłuższym lataniu w tunelu aerodynamicznym, a w 2003 roku przemierzył zamarźnięte Morze Arktyczne. Jego zmagania i techniki survivalowe można śledzić w licznych programach telewizyjnych, w tym najbardziej znanym Man vs Wild i Hostile Planet, nominowanym do nagrody Emmy w 2019 roku.

"Jeden z najbardziej autentycznych i poruszających prelegentów jakich słyszałem" Spike Milligan

Bear Grylls

Szczegóły

Grylls służył trzy lata w brytyjskich siłach specjalnych. W 1996 roku wyniku nieudanego skoku spadochronowego doznał ciężkiego urazu kręgosłupa. Po niespełna dwóch latach rehabilitacji i ciężkiej pracy w dochodzeniu do zdrowia zdobył najwyższy szczyt świata, spełniając tym samym swoje marzenie z dzieciństwa i wpisując się do Księgi Rekordów Guinnessa jako najmłodszy Brytyjczyk (23 lata), który zdobył Mount Everest. Grylls, w wieku 34 lat został również najmłodszym w historii naczelnikiem brytyjskiego Stowarzyszenia Skautów. Dziś pełni rolę ambasadora Skautów i propagatora sztuki przetrwania. Jest autorem bestsellerowych poradników i powieści, a jego programy o ekstremalnych wyprawach w najtrudniej dostępne rejony świata emitowane są w ponad 150 krajach.

Co oferuje?

Jego wyjątkowa historia o ratowaniu zdrowia, odzyskaniu sprawności po złamaniu kręgosłupa i zdobyciu najwyższego szczytu świata, jest lekcją, która wywiera wpływa na ludzi na całym świecie. W swoich prelekcjach Bear koncentruje się na tych prostych czynnikach, które decydują o życiu i śmierci na szczycie góry : intymności i realiach pracy zespołowej, szczerości niezbędnej w ekstremalnych warunkach i odwadze, która nie pochodzi z brawury, ale z naszej siły wewnętrznej.

Styl prezentacji

Bear ma wrodzony talent do komunikacji z innymi i rozmowy, a jego prelekcje są zarówno wysoce informujące, jak i stanowią wyzwanie dla standardowego sposobu myślenia i rozwiązywania problemów. Jego historia to opowieść o przyjaźni, determinacji, szczerości i niepowodzeniach.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Motywacja
  • Osiaganie Celów
  • Przywództwo
  • Sztuka Przetrwania

Publikacje

  • 2014 True Grit
  • 2013 A Survival Guide for Life
  • 2012 Mud, Sweat and Tears
  • 2008 Mission Survival 1: Gold of the Gods
  • 2004 Facing the Frozen Ocean: One Man’s Dream to Lead a Team across the Treacherous North Atlantic
  • 2000 Facing Up

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci