PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Aric Dromi

Futurolog Volvo, specjalista ds. transformacji cyfrowej

Aric Dromi jest głównym futurologiem w Volvo Group. Nazywany jest „cyfrowym filozofem”. Od 20 lat pomaga zarządom różnych organizacji biznesowych lepiej zrozumieć cele stojące przed nimi i dobrać odpowiednie strategie na przyszłość. Aric specjalizuje się w określaniu obecnych i przyszłych trendów biorąc pod uwagę zarówno rozwój technologiczny i naukowy, jak i ekonomię, politykę, demografię i zagadnienia związane z klimatem.

Zamień Science Fiction w rzeczywistość

Aric Dromi

Szczegóły

Poza pracą w Volvo i działalnością konsultingową, Aric nadzoruje kilka innych projektów i aktywności biznesowych. Jego think-tank Tempus.Motu pomaga organizacjom rządowym i korporacjom dostrzec i wykorzystać społeczne i technologiczne zmiany oraz pojawiające się trendy. Aric jest także twórcą Black Swan Theatre i The Dead Rabbit Production Company – obydwa projekty zajmują się produkcją różnego rodzaju publikacji, filmów dokumentalnych, spektakli i spotkań z ekspertami, co ma na celu dostarczenie informacji na temat najbliższej przyszłości i odpowiedzi na najczęściej dzisiaj zadawane pytania. .

Co oferuje?

Aric pomaga zmienić sposób, w jaki postrzegamy świat i jego transformację. Wyjaśnia najbardziej możliwą wizję przyszłości, czyni ją namacalną, a co najważniejsze, udowadnia jak bardzo jest trafna. Dostarcza rzeczowych informacji, które pomagają odpowiedzieć na najważniejsze pytania, zidentyfikować i porzucić stare paradygmaty oraz zastanowić się nad nowym sposobem myślenia i znajdowania rozwiązań.

Styl prezentacji

Aric prezentuje z pasją, która udziela się każdemu słuchaczowi. Dostarcza nowe pomysły i pobudza do szukania rozwiązań w sposób zupełnie wyjątkowy i kreatywny, umiejętnie podtrzymując cały czas zainteresowanie publiczności

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Awakening Technologies
  • The Future of Work, Society and the Misfit Cultures of Innovation
  • The Future - Business not as Usual
  • Wellbeing and Lifestyle

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci