PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Todd Benjamin

Dziennikarz CNN specjalizujący się w zagadnieniach finansowych.

Todd Benjamin był redaktorem finansowym międzynarodowej sieci programów CNN. W swoim programie Benjamin’s Boardroom przeprowadził szereg wywiadów z najbardziej wpływowymi ludźmi światowej sceny politycznej i biznesu. Znany jest widzom ze swojej nieustępliwości, rzeczowych i trafnych komentarzy oraz ciętych ripost.

Todd Benjamin

Szczegóły

Todd Benjamin doskonale znany jest amerykańskim oraz brytyjskim widzom – przez 26 lat związany był ze stacją CNN prowadząc wydania finansowe i współtworząc programy informacyjne. Był również jednym z głównych korespondentów CNN, relacjonował m.in. z Waszyngtonu, Nowego Yorku, Tokio i Londynu. Wielokrotnie nagradzany, Todd w swoim programie gościł znanych polityków (Bill Clinton, Tony Blair) i najbardziej wpływowe osoby ze świata biznesu m.in. Jack Welch, Richard Branson. Obecnie Todd kontynuuje współpracę z CNN występując często na antenie stacji w roli komentatora, a także prowadząc bloga na stronie CNN przedstawiając informacje i podsumowania zagadnień związanych z ekonomią, rynkami finansowymi, energetyką, etc. Todd wykłada w London Business School.

Co oferuje?

Bogate międzynarodowe doświadczenie, duża wiedza oraz znajomość zagadnień politycznych i gospodarczych, a także odważne opinie w połączeniu z lekkim, pełnym humoru stylem przekazu sprawiają, że Todd jest doskonałym mówcą keynote i moderatorem spotkań.

Styl prezentacji

Todd zapewnia prelekcje bogate w informacje, trafne spostrzeżenia i anegdoty. Jest bezpośredni, utrzymuje żywy kontakt z publicznością, przekazując przy tym dużo energii oraz inspiracji.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Przywództwo – dobre praktyki światowych liderów
  • Przedsiębiorczość i efektywne strategie – lekcje biznesu od najlepszych
  • Najnowsze trendy w biznesie
  • Spojrzenie na gospodarkę i światowe rynki finansowe
  • Bieżące wydarzenia na świecie – analiza i znaczenie

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci