PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Scott Steinberg

Futurolog, uznany strateg biznesowy i ekspert ds. innowacji, trendów i technologii.

Scott Steinberg to jeden z najbardziej uznanych strategów biznesowych na świecie i konsultantów w zakresie trendów i innowacji. Scott jest prezesem TechSavvy Global i wielokrotnie nagradzanym ekspertem w dziedzinie przywództwa i zarządzania. Magazyn Fortune 500 uhonorował go tytułem „kluczowa postać w świecie biznesu i technologii” oraz „czołowy trendsetter”.

“Jeżeli naprawdę chcesz dowiedzieć się czegoś o biznesie, powinieneś zapytać się Scotta Steinberga”. - Sir Richard Branson, Virgin Group

Scott Steinberg

Szczegóły

Od EMC i eBay, po Intel i MTV – Scott współpracował z najbardziej znanymi markami na świecie. Ponad 10-letnie doświadczenie i trafne prognozowanie trendów w biznesie, technologii oraz zachowań konsumenckich sprawiły, że jest stałym komentatorem w mediach na całym świecie. Umieszczany na pierwszej pozycji w rankingach na najlepszych ekspertów w dziedzinie technologii, Scott jest kolumnistą w licznych magazynach i wydaniach branżowych; współpracuje m.in. z CNN oraz Rolling Stone Magazine. Scott jest także doświadczonym i innowacyjnym przedsiębiorcą, który z sukcesem zbudował i sprzedał kilka startupów. Komisja Europejska określiła go mianem „jednego z najlepszych guru w dziedzinie innowacji i strategii przewagi konkurencyjnej przyspieszającej rozwój organizacji”.

Co oferuje?

Uznany trend-spotter, nagradzany autor i influencer – Scott oferuje unikatowe spojrzenie na to, jak wprowadzać do firmy innowacje, zarządzać zmieniająca się organizacją i z jakiej technologii korzystać. Scott wygłasza motywacyjne prelekcje, prowadzi seminaria na temat przywództwa i warsztaty, podczas których odkrywa krok po kroku jak odnieść sukces i rozwinąć biznes.

Styl prezentacji

Scott jest mówcą, który skupia na sobie całą uwagę słuchaczy. Informacje przekazuje w sposób zrozumiały i obrazowy. Atutem jego jest myślenie strategiczne oraz umiejętność rozpoznawania i przybliżania modeli, wzorców, które zaczynają kierować rynkiem.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Innowacyjne przywództwo : jak przygotować się na przyszłość, wprowadzać innowacje i odnieść sukces w nowej rzeczywistości.
  • Wygrywanie ze zmianami : przekształcanie problemów w możliwości.
  • Jaki wpływ będzie na nas miała przyszłość : trendy jutra obserwowane dzisiaj.
  • Zarządzanie zmianą : tworzenie kultury wielkości.
  • Nowe zasady w marketingu i PR.
  • Odkryj i zdefiniuj na nowo swój biznes : tworzenie przewagi konkurencyjnej.
  • Strategia mediów społecznościowych.

Publikacje

  • 2013 Becoming Essential
  • 2012 Business Experts Guidebook
  • 2015 Make Change Work for You

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci