PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Nicklas Bergman

Seryjny przedsiębiorca w branży TECH, inwestor i futurysta

Nicklas Bergman ma 25-letnie doświadczenie jako przedsiębiorca i inwestor w sektorze technologicznym, gdzie koncentrował się na na strategicznych inwestycjach i rozwoju biznesu w zakresie najnowszych, przełomowych rozwiązań technologicznych. Nicklas od zawsze poszukuje, wskazuje i analizuje nowe możliwości wynikające ze zmieniającego się krajobrazu technologicznego.

„Bezkonkurencyjny ekspert i futurysta wysokiej klasy”

Nicklas Bergman

Szczegóły

Nicklas dzieli swój czas pomiędzy pracę nad prowadzonymi już i nowymi inwestycjami technologicznymi oraz przekazywanie wiedzy i doświadczenia, dając wykłady i pisząc o przyszłości technologii i biznesu. Nicklas jest doradcą TechCast Technology Think Tank z siedzibą w Waszyngtonie, gdzie wspólnie z naukowcami, przedsiębiorcami i politykami prowadzi badania, które mają na celu zdefiniowanie znaczenia i wykorzystania przełomowych technologii. Ponadto, w ramach rozwijającego się projektu badawczego na uniwersytecie w Lund w Szwecji, Nicklas koncentruje się w swoich badaniach na związku ludzi z technologią i rozwojem technologicznym, a bardziej szczegółowo, na konsekwencjach biznesowych, które niesie ze sobą multidyscyplinarna i ewolucyjna nowa technologia w nadchodzących 5–50 latach.

Co oferuje?

Dzięki połączeniu swojego bogatego doświadczenia i wiedzy w zakresie przedsiębiorczości, inwestycji technologicznych i bieżących projektów badawczych, Nicklas jest niezrównanym, unikatowym ekspertem, doskonale przygotowanym do tego, by pokierować przedsiębiorców, w szczególności menedżerów wyższego szczebla, i pomóc nakreślić, co przyniesie przyszłość.

Styl prezentacji

Nicklas zawsze dostosowuje swoje prezentacje do profilu publiczności i formatu spotkania. Naukowe fakty i najnowsze informacje prezentuje w wyjątkowo przystępny, zabawny i zaskakujący sposób, co zdecydowanie sprawia, że prelekcja trafia do szerokiego grona słuchaczy.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku szwedzkim i angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • IV rewolucja przemysłowa
  • Sztuczna inteligencja
  • Megatrendy
  • Jak burza technologiczna zakłóca społeczeństwo, firmy i nasze życie
  • Rozwój biznesu w czasach niepewności
  • Przełomowe technologie
  • Konsekwencje nowych technologii w nadchodzących latach

Publikacje

  • 2016 Tech Storm 42
  • 2016 Nordic Ways
  • 2015 Surviving the Tech Storm

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci