PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Jakub Banasiak

Ekspert ds. przywództwa i wybitny znawca delfinów, w unikatowy sposób łączący tematy biznesowe z wiedzą o dzikiej przyrodzie

Jakub Banasiak na co dzień wspiera największe firmy w rozwoju kompetencji liderskich i podnoszeniu efektywności zespołów. Równolegle od ponad 10 lat każdą wolną chwilę poświęca obserwacjom delfinów i projektom chroniącym morską faunę przed szkodliwym wpływem człowieka. W czasie swoich wystąpień często odwołuje się do wiedzy o życiu społecznym delfinów, by na bazie tej metafory pokazać to, co jest szczególnie ważne dla skuteczności zespołów i ich menedżerów.

Niezwykle inspirujący łącznik między światem zarządzania i światem dzikich zwierząt.

Jakub Banasiak

Szczegóły

Jakub Banasiak zapraszany jest jako konsultant do szczególnie wymagających projektów firmowych: zmiany kultury organizacyjnej, modelu przywództwa, rozwoju kadry kierowniczej, zarządzania wiedzą i innowacyjnością. Jest też prelegentem na konferencjach HR-owych.

Udaje mu się godzić te działania z badaniami nad delfinami i wielorybami - od Morza Norweskiego po obszary tropikalne - w których uczestniczy jako wolontariusz. Współpracuje z największymi światowymi ekspertami w zakresie biologii i ochrony delfinów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Etologicznego, Tethys Research Institute oraz Dolphinaria-Free Europe Coalition. Nurkuje z delfinami i rekinami od kilkunastu lat.

Co oferuje?

Praca na rzecz dzikich zwierząt, zwłaszcza morskich drapieżników, a ostatnio także wilków, okazała się zaskakująco owocnym dopełnieniem prawie 20-letniej praktyki w branży doradczej i szkoleniowej. To właśnie z połączenia tej pasji i pracy z kadrą menedżerską zrodziły się wystąpienia inspiracyjne, nawiązujące do świata dzikiej przyrody. Przykłady z życia delfinów, wielorybów, rekinów czy wreszcie wilków są punktem wyjścia i pretekstem do rozważań, na co postawić i na co uważać doskonaląc własny styl przywództwa, komunikację i współpracę wewnątrzfirmową, efektywność, czy pracę zespołową. Prezentacje Jakuba świetnie wpisują się w kongresy ogólnofirmowe, roczne podsumowania, wewnętrzne konferencje i spotkania integracyjne. Adresowane są do grup od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Styl prezentacji

Jakub Banasiak dba o to, by jego wystąpienia były lekkie, interaktywne i inspirujące, ale też by dawały konkretną wiedzę i biznesowe best practice. Są one pełne multimediów, zaskakują, pokazują wyniki najnowszych badań a jednocześnie zapewniały frajdę poznawczą, dobrą energię i powiew świeżości. Zapraszają tam, gdzie w niezwykły sposób Biznes może czerpać z Natury.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • DNA prawdziwej współpracy: Co o komunikacji i współpracy podpowiada obserwacja delfinów?
  • Dolphin Way - Uśmiechnięte przywództwo: Magia pozytywnego przywództwa i inteligencji emocjonalnej w zarządzaniu
  • Rozwój na miarę XXL: Jak rosnąć w organizacji? - inspiracje ze świata największych morskich ssaków
  • Serce i pazur: Pierwotna siła przywództwa
  • Mistrzostwo w działaniu: Tropem wilków

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci