PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Lital Marom

Specjalistka w dziedzinie innowacyjności cyfrowej, doświadczona przedsiębiorczyni

Lital Marom to ekspertka w dziedzinie nowoczesnej strategii biznesowej, cyfrowej transformacji i innowacyjności. Jest częstym gościem konferencji i spotkań eksperckich, chętnie doradza także organizacjom biznesowym. Lital ma duże doświadczenie w kierowaniu międzynarodowym biznesem – przez lata odpowiedzialna była za sprzedaż i globalną strategię w wielomiliardowych korporacjach. Dzisiaj dzieli się swoim doświadczeniem z instytucjami biznesowymi i chętnie przekazuje wyniki najnowszych badań.

Lital ma niezwykłą umiejętność porządkowania informacji i popularnych trendów i wychwytywaniu tych rozwiązań, które naprawdę mogą coś zmienić.

Lital Marom

Szczegóły

Lital ukończyła studia na wydziale informatyki i biznesu, studiowała bankowość inwestycyjną w nowojorskiej Stern School of Business, strategie informacyjne i sztuczną inteligencję w MIT Sloan School of Management. Jest członkiem THNK School of Creative Leadership. Lital założyła firmę doradczą UNFOLD, w której ściśle współpracuje z liderami i ich organizacjami w celu opracowania strategii rozwoju i transformacji cyfrowej. Jest także założycielką trzech innych przedsiębiorstw: the Global Business Development Network (GBD), Beyond, the Academy of Tomorrow.

Co oferuje?

Lital dostarcza praktyczne i dobrze zbadane strategie liderom biznesu, które następnie przekształcą i zabezpieczą ich działalność na przyszłość. Lital pomaga organizacjom w implementacji zupełnie nowych sposobów rozwoju, wykorzystując strategie danych i nowe technologie.

Styl prezentacji

Lital jest bardzo popularnym prelegentem i cenionym moderatorem. Swoim urzekającym stylem, energią i zaraźliwym entuzjazmem inspiruje i pobudza do działania słuchaczy na całym świecie.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania więcej informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • The Platform Economy: Platforms Shaping Industry Structures
  • Digital Innovation: Exponential Technology and Scale
  • Emerging Technologies (AI, Blockchain, Deep Learning, IoT)
  • Creative Leadership
  • The Future of Work

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci