PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Juan Verde

Strateg kampanii społeczno-politycznych, doradca Prezydenta Obamy, Billa Clintona i Ala Gore’a

Juan Verde jest doradcą korporacyjnym i politycznym. Z jego wiedzy korzystają zarówno organizacje międzynarodowe i instytucje państwowe, jak i firmy prywatne w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Europie. Juan ma bogate doświadczenie z zakresu strategii politycznej. Doradzał w kampanii wyborczej m.in. Prezydenta Obamy, Billa Clintona i Ala Gore’a. Obecnie pracuje przy kampanii prezydenckiej Hillary Clinton.

Juan Verde

Szczegóły

W 2012r. Juan Verde pełnił rolę współprzewodniczącego kampanii prezydenckiej Baracka Obamy. Stworzył wówczas strategię społeczną mającą na celu mobilizację ponad 6 milionów wyborców rezydujących poza USA. Podczas pierwszej kadencji Prezydenta Obamy sprawował funkcję zastępcy sekretarza ds. Europy i Azji w Departamencie Handlu. Kierował pracami nad zmianą polityki handlowej, m.in. wprowadzeniem Narodowej Inicjatywy Eksportowej (National Export Initiative, NEI). Obecnie zasiada w zarządzie firmy Abengoa Bioenergy S.A., Sovereign Bank, N.A. oraz Andina Energy Corp. Jest także członkiem rządowego Międzynarodowego Komitetu Doradczego Litwy.

Co oferuje?

Wskazówki i rzeczowe omówienie zagadnień dotyczących strategii,ekspansji rynkowej, globalizacji i zrównoważonego rozwoju, zarówno w ujęciu biznesowym, jak i z politycznego punktu widzenia. Juan Verde prezentuje wizję przyszłości gospodarczej i tłumaczy jakie kluczowe strategie powinna wprowadzić każda organizacja, która planuje szybki rozwój i zdobycie nowych rynków.

Styl prezentacji

Juan Verde jest niezwykle charyzmatycznym prelegentem. Ujmuje zarówno otwartością i przystępnym sposobem prezentacji, jak również wyjątkowym poczuciem humoru.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Międzynarodowy biznes
  • Strategia polityczna i korporacyjna
  • Innowacja, przywództwo i przedsiębiorczość
  • Zrównoważony rozwój
  • Zielona gospodarka

Publikacje

  • 2013 Soñar es Poder (To Dream is to Have Power)

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
[email protected]
www.speakers.pl

Inni Prelegenci