PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Nasze Biuro

Posiadając ponad 30 letnie doświadczenie i umiejętności dostarczania wiedzy międzynarodowym instytucjom, jesteśmy liderem w organizowaniu wystąpień najbardziej wpływowych osób ze świata. Reprezentujemy czołowych ekspertów, którzy motywują, inspirują i dzielą się swoją wiedzą podczas wydarzeń organizowanych przez naszych klientów.

Na przestrzeni lat staliśmy się najbardziej zaufanym biurem prelegentów, wyznaczając standardy na rynku polskim i europejskim. Jesteśmy partnerem instytucji polskich i światowych, zapewniamy udział ekspertów w konferencjach, wydarzeniach firmowych, spotkaniach biznesowych i szkoleniach. Osoby reprezentowane przez nas to doświadczeni prelegenci, specjaliści w swoich dziedzinach, którzy będąc w centrum wydarzeń przekazują najnowsze informacje, wskazują trendy i indywidualne rozwiązania dla organizacji.


Nasza historia i misja

"Ludzie, którzy odnieśli sukces inspirują innych do zmian"

Grupa Celebrity Speakers założona została w 1983 roku przez Polaka, Alexa Krywalda. Kierując się pasją w rozpowszechnianiu wiedzy, samorozwoju i budowaniu wartości, Alex był pionierem usług i standardów public speaking w Europie. Swoją pracą udowodnił, że uczyć należy się od najlepszych, oraz że dostęp do wiedzy, doświadczenia i wskazówek światowej klasy liderów wnosi nowe wartości w każdą działalność biznesową, stymuluje rozwój i inspiruje do zmian.

Dzisiaj Grupa Celebrity Speakers reprezentowana jest przez 17 biur na świecie. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w rozwoju działalności biznesowej oferując wykłady, spotkania i doradztwo wiodących ekspertów.

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl