PolskiEnglish

Wyszukaj Prelegenta

Bruce Dickinson

Przedsiębiorca, doradca w dziedzinie marketingu. Wokalista Iron Maiden

Bruce Dickinson to wokalista jednej z najbardziej utytułowanych grup rockowych na świecie, a także pilot komercyjnych linii lotniczych, anioł biznesu, przedsiębiorca i doradca w zakresie kreatywnego zarządzania firmą i rozwijania działalności. Bruce był pilotem oraz dyrektorem działu marketingu brytyjskich linii lotniczych Astraeus Airlines. W maju 2012r. ukończył pracę nad projektem rządowym; wprowadził na rynek Cardiff Aviation Ltd, firmę zajmującą się obsługą techniczną samolotów i tym samym zapewniającą 1500 miejsc pracy w Walii.

Wokalista jednego z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie

Bruce Dickinson

Szczegóły

Obecnie Bruce Dickinson koordynuje kilka projektów, m.in. zaangażowany jest w produkcję lżejszych od powietrza, zdalnie sterowanych samolotów bezzałogowych, które zasilić mają armię amerykańską. Ze względu na zamiłowanie do lotnictwa oraz kwalifikacje i doświadczenie, Bruce poświęca znaczną część swojego czasu na szkolenie przyszłych pilotów. W jego planach na najbliższy okres jest założenie firmy szkoleniowej. Bruce odszedł z Iron Maiden w roku 1993 aby rozpocząć karierę solową, urzeczywistnić plan zostania pilotem oraz poświęcić czas innej swojej pasji – szermierce. Do zespołu powrócił w roku 1999 i wspólnie z muzykami wydał 4 albumy. Pomimo zwiększonych obowiązków i pracy w zespole, Bruce w dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności pilotując Boeinga 757s, a także dzieli się zdobytą wiedzą z dziedziny marketingu podczas licznych prelekcji na świecie.

Co oferuje?

Bruce Dickinson bardzo chętnie opowiada o swoich projektach jednocześnie omawiając zagadnienia związane z zakładaniem działalności biznesowej, rozwijaniem firmy i wdrażaniem kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań. Bruce odnieść się może zarówno do swojej kariery muzycznej oraz doświadczenia zdobytego w biznesie. Przekazuje swoje uwagi i spostrzeżenia na temat m.in. budowania zespołu, rozbudzania kreatywności i twórczego podejścia do rozwijania działalności firmy.

Styl prezentacji

Bruce motywuje i inspiruje słuchaczy. Swoje doświadczenia i wiedzę przekazuje w bardzo czytelny sposób. Dodatkowo poczucie humoru, otwartość i charyzmatyczny styl przekazu sprawiają, że prelekcje stają się ciekawym, niezapomnianym wydarzeniem i doskonałą rozrywką.

Język prelekcji

Prelegent prezentuje w języku angielskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania informacji na temat prelekcji lub zaaranżowania wystąpienia Prelegenta w Twojej firmie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jak zarezerwować wystąpienie Prelegenta?

Skontaktuj się z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie.

Tematy

  • Zamień swoich klientów w fanów
  • Motywacja i inspiracja
  • Kreatywność w biznesie
  • Kultura korporacyjna
  • Start-upy
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Przedsiębiorczość
  • Budowanie zespołu
  • Od gwiazdy rocka do biznesmana – historia Bruca

Video

Mikrostrona

W czym możemy pomóc?

Aby porozmawiać na temat wyboru właściwego Prelegenta dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami:

+48 58 321 73 02
marketing@speakers.pl
www.speakers.pl

Inni Prelegenci